0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  El Ron Prohibido (Рон Прохібідо)


  Ром El Ron Prohibido (Рон Прохібідо)

  Мексиканський ром El Ron Prohibido відрізняється від представників подібного алкоголю, які виробляються в інших країнах. Місцевий клімат – помірно спекотний – ідеально підходить для вирощування цукрової тростини – головного інгредієнта виготовлення рому. Крім того, рецептура виробництва була освоєна майстрами у далекому ХVІІІ столітті. За цей час технологія практично не змінилася. Лише вдосконалилися деякі процеси отже Рон Прохибидо характеризується глибоким, багатогранним смаком. На нашому сайті Ви можете замовити онлайн Рон Прохібідо з доставкою до регіонів України.

  У період, коли Мексика була у складі колоній Іспанії, виробництво рому було заборонено. Це з високим попитом на мексиканський алкоголь у внутрішньому ринку Іспанії. Тоді трюми кораблів, які прибувають у Нове світло, були завантажені іспанськими винами. Відвантаживши товар та провізію, моряки наповнювали дерев'яні бочки з-під вина ромом. За період, коли корабель долав шлях до Іспанії, ром встигав насититися танінами, а його смак набував глибини. Напій був прекрасний і привертав увагу європейців. Щоб захистити внутрішню торгівлю іспанським алкоголем, король Філіп V заборонив виробництво мексиканського рому. Після цього ром El Ron Prohibido почали називати Habanero, що означає заборонений. На нашому сайті можна купити ром El Ron Prohibido і торкнутися давньої історії мексиканської культури.

  Основою у виробництві рому є меляса (чорна патока), яка утворюється в результаті виварювання соку цукрової тростини. Майже всі виробничі етапи здійснюються вручну. Особливої уваги заслуговує процес бродіння сусла, яке є сумішшю патоки, води та дріжджів. На цьому етапі формується смак майбутнього алкоголю, тож майстри з належною увагою стежать за його здійсненням. Традиційно Рон Прохібідо дозріває у бочках з-під іспанського міцного вина. Тривала витримка розкриває у солодкуватому смаку алкоголю фруктово-пряні ноти. На сайті можна купити El Ron Prohibido за оптовими цінами.

  Ром El Ron Prohibido (Рон Прохібідо)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом