0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Evan Williams (Еван Вілліамс)


  Віскі Evan Williams (Еван Вілліамс)

  Історія віскі Еван Вілліамс розпочалася у далеких вісімдесятих роках 18 століття на американських просторах. Як свідчить легенда, рецепт бурбона потрапив у штати з ірландськими та шотландськими переселенцями. Вони і пристосували традиційні сімейні напої під нову батьківщину. Адже в Північній Америці простіше було використовувати для перегонки кукурудзу чи зерно, ніж ніжний ячмінь, що росте на рівнинах їхньої батьківщини. Ірландець на ім'я Еван Вільямс перший збагнув, що продаж хорошого міцного віскі може стати прибутковою справою, і заснував свій завод у штаті Кентуккі. Так і з'явився новий віскі Evan Williams. Сьогодні підприємство належить найбільшому бренду Хевен Хілл Дістіллер, який випускає багато відомих напоїв. Але, отримавши у володіння віскікурню Вільямса, нові господарі постаралися зберегти її дух та традиції виробництва. Цікаво, що склад віскі досі не вдалося дізнатися нікому, його тримають у секреті. Відомо лише те, що до складу напою входять ячмінь, кукурудза та пшениця. Але це зовсім не позначається на любові американців, та й гурманів усього світу до цього прекрасного бурбона. Сьогодні можна купити віскі Evan Williams різної фортеці від 40 до 50%. І кожен з них має свій неповторний характер.


  Напій готують на заводі, розташованому в мальовничій місцевості в штаті Кентуккі. Поблизу є озеро, звідки беруть воду для приготування бурбону, та ліси, де у спеціальних сховищах дозріває напій. Тут і створюють неповторний бурштиновий віскі зі смаком фруктів, ванілі та обпаленої бочки.
  Віскі Еван Вілліамс можна купити в магазині елітної алкогольної продукції «Еlitochka». Спробувавши хоч раз цей чудовий бурбон Ви неодмінно полюбите його.

  whisky evan Williams

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом