0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Ferrari (Феррарі)


  Ігристе вино Ferrari (Феррарі)

  Вперше ігристе вино Ferrari з'явилося в 1902 році, і ось уже понад 100 років воно є одним з найкращих напоїв, здатних конкурувати за смаком та якістю з французькими аналогами. Молодий випускник виноробної школи в Адіджі, Джуліо Феррарі, після стажування в Шампані повертається додому, в італійську провінцію Трентіно, і вирішує розпочати виробництво ігристих вин. Прохолодний клімат та високі пагорби (300-700 метрів над рівнем моря) виявилися чудовими умовами для вирощування винограду сортів Шардоне та Піно Неро. Застосувавши знання, набуті в престижних школах, молодий підприємець випустив невелику партію ігристого вина Феррарі, яка отримала найкращі відгуки. На сайті Ви можете купити ігристе вино Феррарі.

  Напої були створені за рецептурою, традиційною для французького регіону Шампань. Навіть перша партія ігристого винаFerrari за смаком могла конкурувати зі знаменитими шампанськими з Франції. Джуліо Феррарі застосував подвійну ферментацію: спочатку виноградний сік ферментувався у нержавіючих ємностях, а потім його переливали у пляшки. Додані дріжджі та цукор прискорювали процес бродіння. Пляшки перевернули вниз шийкою і періодично струшували. Цей етап зайняв не менше двох років, після чого пробку, на якій утворювався осад, витягали, додавали до пляшки суміш цукру і вина, і залишали на довитримку. Висока якість напоїв дозволила поставити високу ціну на ігристі вина, проте це була гідна плата за чудовий смак.

  Джуліо Феррарі мав виноробний талант, проте йому не вистачало підприємницьких навичок. До середини ХХ століття Джуліо Феррарі урізноманітнив асортимент напоїв, що випускаються, новими сортами. Однак обсяги виробництва - близько 10000 пляшок на рік, не могли повністю задовольнити бажаючих купити ігристе вино Ferrari Ferrari. 1952 року виногосподарство викуповує Бруно Лунеллі. Під його керівництвом компанії вдалося розширити виробничі потужності, а сам Джуліо Феррарі тим часом продовжував експериментувати з рецептурою напоїв. У 1962 році обсяг випущених ігристих вин становив 60000 пляшок, що дозволило компанії вийти на міжнародний рівень. На сьогоднішній день компанією керують онуки Бруно Лунеллі: Маттео, Марчелло, Камілла та Алессандро. Виногосподарство має в своєму розпорядженні 130 га кращих виноградників у провінції, урожай з яких використовують для створення елітних сортів ігристого вина. Також ягоди закуповують за довгостроковими договорами у селян та поміщиків. Щорічне виробництво ігристого вина Феррарі налічує близько 5 мільйонів пляшок, серед яких 2 мільйони становить найпопулярніше - Ferrari Brut. У підвалах компанії дозрівають близько 20 мільйонів пляшок, які незабаром надійдуть у продаж. Продукція компанії регулярно отримує титули та нагороди. А у 2015 році на Міжнародному чемпіонаті шампанських та ігристих вин Ferrari визнали найкращим виробником ігристого вина. На сайті Ви можете замовити онлайн ігристе виноFerrari з доставкою.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом