0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Франція (France)


  Вино для Франції вважається символом країни та національною гордістю нарівні з Ейфелевою вежею, коньяком, модними будинками та вишуканою кухнею. Неможливо знайти у світі людину, хто б жодного разу не пробував шляхетні та вишукані французькі вина. Французи по праву пишаються своїми напоями. Адже вони передають настрій та характер їхньої прекрасної батьківщини. Та й у цій країні, такій неймовірно красивій та вишуканій, просто неможливо створювати щось інше. Традиції їхнього виноробства сягають глибини століть. Досвід майстрів, що з покоління в покоління, дозволяє французам і сьогодні готувати унікальні напої, що славляться у всіх куточках планети. Теплий клімат, соковиті ягоди винограду, величезні поля виноградників, стародавні підземелля замків – все це ніби спеціально створено для того, щоб робити найкращі у світі вина. Цікаво, що у багатьох винних будинках досі застосовується ручне виробництво та використовується обладнання, на якому вино робили ще сотню років тому. А на виноградниках ягоди досі збирають вручну, щоб у вино не потрапили зіпсовану сировину. Ось це все і є секретом особливого характеру вин Франції. Напій, народжений турботливими руками виноробів і ввібрав у себе традиції століть просто, не може бути іншим. Готувати вина почали ще, коли Франції як такої не існувало на світовій карті. Римська Імперія, що тяглася практично на всю Європу, активно займалася виробництвом вин. Саме тоді в шостому столітті нашої ери були закладені основи виноробства. Коли ж Франція стала окремою державою виноробство почало набувати популярності. І вже до 13 століття французькі вина продавали на експорт по всій Європі, а сортів напоїв налічувалося близько 70. І вже у 18 столітті слава вин приготовлених у Франції гриміла по обидва боки океану, у Старому та Новому Світі. Але не лише часи розквіту довелося пережити знаменитим винам Франції. У 50-х роках 19 століття багато виноградників загинуло через – за філоксери та обсяги виробництва впали. Але, вже до початку минулого століття колишня слава вин почала відроджуватися. Сьогодні всім відомі легендарні провінції – Шампань, Бордо, Бургундія. Гурмани і шанувальник французьких вин усього світу із завмиранням серця говорять про вина народжені там. Але кілька сотень років тому дозволити собі вишукані бургундські вина чи пляшечку Бордо могли лише аристократи чи заможні буржуа. Тоді виготовленням вин переважно займалися великі монастирі та заможні люди, які мали сотні гектарів виноградників.

  У сучасних магазинах можна побачити багато різних сортів вин – сухі, солодкі, напівсолодкі та напівсухі, червоні, білі, рожеві. Готують напої із кількох видів винограду. Для білого вина беруть ягоди Уні Блан, Шардоне, Совіньйон та інші. Для червоного – Каберне, Мерло. Букет напою складають із кількох сортів ягід, поєднуючи їх смак та аромат. Вони те й дають основу напою, але яким буде його характер у результаті, залежить від терміну витримки та методу приготування. Майстерність винороба допомагає розкрити напою його палітру смаку та аромату, надати вину нотки соковитих фруктів, стиглої полуниці, малини або свіжі нюанси цитрусів. Варто також сказати і про правила вживання вин. Французи ставляться до цього питання особливо трепетно та уважно. Можна сміливо сказати, що є ціла культура пиття вин. І перш ніж купити французьке вино, потрібно знати, що витримані напої краще підійдуть для особливих випадків – ювілеїв, весіль чи прийомів. До сімейного обіду зазвичай подають молоде біле або червоне вино. А літня вечеря чудово освіжить рожеве вино. Червоне також можна пити холодними зимовими вечорами, поєднуючи його з м'ясними закусками.

  Купити вино Франції можна в нашому магазині елітної спиртової продукції «Еlitochka». Ми маємо багатий асортимент напоїв, створених у цій прекрасній країні вина Божоле, Шаблі, Шато Бордо, Луї Ешенауер, Лоренц та інші.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом