0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Fratus (Фратус)


  Шампанське Fratus (Фратус)

  Італійський регіон Франчакорта — одне з найдивовижніших місць, з багатою історією, архітектурними пам'ятками, а також чудовими ігристими винами. На відміну від інших італійських вин, які виробляють за спрощеною системою Шарма, рецепт виготовлення франчакортиFratus повністю повторює технологію французького шампанського. Складне виробництво ігристого винаFratus дозволяє віднести напій до вищої категорії вин Італії - DOCG. На сайті Ви можете замовити онлайн ігристе виноFratus з доставкою.

  Франчакорта - невелика горбиста область Ломбардії, площею 18000 гектарів. Традиції виноградарства області тут були відомі ще галам. Клімат регіону зі спекотними днями та прохолодними ночами дозволяє вирощувати чудовий урожай винограду, зберігши його природну кислотність. Нова історія місцевого виноградарства розпочалася у ХХ столітті, коли Франко Джиліані знайшов старовинні тексти виробництва вин та реалізував їх у справі. У перший рік обсяг виготовленої франчакорти становив 3000 пляшок, проте за кілька років він досяг понад 100000 пляшок на рік. Такий стрімкий успіх місцевого виноробства лише підтверджує високу якість і вишукані смакові характеристики напою. Джон Фратус у 1960 році викупив маєток, провів там модернізацію обладнання та реструктуризацію, після чого зайнявся виробництвом ігристих напоїв. Цікаво, що франчакорта Фратусназивають шипучим вином. 1995 року напої отримали класифікацію DOCG, а регіон став другим в історії після французької області Шампань, який позначає вина без додаткових позначок. Крім того, з 2006 року підприємство запровадило екологічно чистий спосіб вирощування та обробки винограду. На сьогоднішній день виноробнею керує син Джона — Річард Фратус.

  У виробництві використовується класична технологія виготовлення французьких вин. Ягоди сортів Шардоне, Піно Нуар та Піно Б'янко збирають вручну. Після того, як із винограду видавлять сік, він ферментується у природних умовах за низьких температур. Другий етап ферментації вже відбувається у пляшках. Кюве змішують між собою і термін витримки на осаді в пляшках триває щонайменше 18 місяців. Невисока міцність ігристого вина Фратус, свіжий смак та насичений аромат дозволяють віднести напій до категорії елітного алкоголю. Купити ігристе вино ФратусВи можете на сайті.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом