0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Glen Elgin (Глен Елгін)


  Віскі Glen Elgin (Глен Елгін)

  Шотландський солодовий віскі Glen Elgin випускає однойменну дистилерію, яка знаходиться в мальовничій місцевості Спейсайда недалеко від міста Елгін. На світовому ринку алкоголю віскі Glen Elgin вважається щодо молодого напою. Але не через нещодавнє відкриття заводу, а тому, що у вільному доступі бренд з'явився лише 1977 року. До цього віскі Глен Елгін використовували виключно для створення шотландських купажів. В основному для компанії White Horse Distiller. Так, на етикетці цього популярного купажу навіть було подвійне ім'я White Horse - Glen Elgin. На нашому сайті Ви можете замовити віскі онлайн Глен Елгін з доставкою.

  Завод заснували два партнери - колишній керуючий Glenfarclas Вільям Сімпсон та місцевий банкір Джеймс Карле. Засновники дали замовлення на будівництво дистилерії досвідченому архітектору Чарльзу Дойгу. За проектами Дойга вже було побудовано понад сто віскікурень по всій Шотландії. Будівництво Glen Elgin стало його останнім замовленням. На роботу пішло два роки. І в 1901 році в рамках підприємства було випущено віскі Глен Елгін . Проте відкриття заводу збіглося зі спадом віскі-буму у Шотландії. Тому очікуваного прибутку підприємство не принесло. З цієї причини на заводі кілька разів змінювалися власники. А на період Другої світової війни дистилерія зовсім припинила роботу. Виробництво відновили лише 1964 року. Тоді ж розпочалася модернізація та вдосконалення обладнання. На сьогоднішній день купити віскі Glen Elgin можна у більш ніж 120 країнах.

  Дистилерія, як і раніше, випускає спирти для купажів, але також працює і над розширенням лінійки бутильованого віскі Глен Елгін . Напої відрізняються м'яким, солодкуватим смаком, який високо оцінюють професійні дегустатори. В інтернет-магазині Elitochka Ви можете купити віскі Глен Елгін за оптовими цінами.

  whisky glen elgin

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом