0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Віскі Glen Grant (Глен Грант)


  Віскі Glen Grant (Глен Грант)

  Прізвище Грант добре відоме у Шотландії. Її чудово знають усі шанувальники та поціновувачі відмінного скотчу по всьому світу. Глава сімейства Вільям Грант уславився своїм віскі Грантс. Його діти - Джеймс і Джон, вирішили піти стопами батька, і також заснували свою віскукурню. Але перша половина 19 століття була не найкращим часом для виробництва цього напою. Більшість підприємств через чинну заборону влади змушені були працювати поза законом. Також доводилося чинити і братам Грант. Своє виробництво віскі Глен Грант вони розпочали нелегально у 1840 році. Але дуже скоро їхній напій настільки став популярним, що брати змушені були розширюватися. На той час вони вже отримали дозвіл на роботу і почали активно просувати свій напій. Джеймс і Джон були заповзятливими людьми, і незабаром купити віскі Glen Grant можна було не лише у Шотландії, а й у всій Європі.

  Віскі Глен Гарант має дещо сухуватий смак, із фруктово-трав'яними нотами, та квітково-цитрусовим ароматом, який запам'ятовується надовго. Готують напій за рецептом, розробленим ще за часів братів Ґрант. Процес перегонки відбувається у довгих та вузьких кубах, а витримують скотч у старих бочках з-під хересу. І сьогодні технологія виробництва майже залишилася без змін. На віскікурню приїжджає чимало туристів, які можуть покуштувати справжній шотландський скотч.

  Якщо у Вас є бажання спробувати цей чудовий напій, то купити віскі Glen Grant можна в магазині елітного алкоголю "Еlitochka".

  Скотч Глен Грант має славу одного з найкращих класичних віскі світу. Спробуйте і Ви цей шотландський віскі з особливою вдачею.

  whisky glen grant

   

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом