0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Godet (Годе)


  Коньяк Godet (Годе)

  Коньяк Godet – напій, родом із Франції, має більш ніж 460-річну історію. Все почалося з того, що наприкінці VХІ століття виходець із Голландії Бонавентуре Годе переїхав до міста Ля Рошель. Він хотів організувати постачання солі та алкогольних напоїв із Франції до Голландії. Маючи від природи тонким чуттям і міцною хваткою, дуже скоро він досяг успіху, за що Король Франції Генріх IV дозволив усім нащадкам сім'ї носити шпагу. На той час це був дуже значний і почесний привілей. Надихнувшись такою подією, родина Годе вирішує не зупинятися на досягнутому та спробувати себе у виробництві коньяку Godet.

  Після смерті засновника компанії у 1600 році керувати справами почав Гідеон І Годе, а за ним Гідеон ІІ Годе. Бізнес процвітав, і новий зліт чекав на компанію, коли до керівництва приступив представник четвертого покоління сім'ї Годе – Жан. Він виявив себе як чудовий керівник, і крім цього Король Луї звів Жана в лицарі та призначив особистим радником монарха.

  На початку ХVІІІ століття коньяк почали постачати у двір англійських монархів. У цьому є заслуга насамперед Гідеона Луї Годе. Для того, щоб налагодити ринок збуту, нащадок великого роду на якийсь час переїхав до Англії. А повернувшись на батьківщину, 1782 року, офіційно реєстрував торгову марку. У цей період купити коньяк Godet можна було вже у фірмових пляшках – керівництво компанії звернуло увагу на розробку відмітних знаків продукції.

  Йшли роки, фірма стрімко розвивалася, у виробництво впроваджувалися нові рецепти, технології. Одна з них належить представнику сім'ї Годе у дев'ятому поколінні – Августину. Будучи новатором і революціонером від природи, мосьє Годе розробив особливий вид коньяку, у майбутньому він стає візитівкою Будинку. Напою дали назву Gastronome, його витримують у дубових бочках не менше чотирнадцяти років, а смак його має чудові квіткові ноти.

  Однак, на частку компанії випадали і нелегкі часи. 1863 року страшна епідемія філоксери, що прийшла з Америки до Франції, вразила виноградники. Ці події сталися, коли справами компанії займався Августин Годе. Йому довелося ухвалити нелегке рішення – викорчувати виноградники. Чималі зусилля довелося докласти виноградарям, щоб замінити старі виноградники, які вимагають особливо ретельного догляду, на менш примхливі. Згодом урожай збирали вже на територіях поблизу міст Коньяк, Жарнак та Сегонзак. На початку ХХ століття фірма знову розквітла.

  Починаючи з 1920 року, купити коньяк Годе бажали у всьому світі. Навіть сухий закон та міжнародні політичні події не вплинули на рівень продажу. Насамперед, у цьому заслуга Жана Годе. Новий керівник фірми мав якості авантюриста і по-своєму підійшов до вирішення питання продажу коньяку. На кораблях бочки з напоєм доставляли до берегів Америки, і щоб оминути закон, їх скидали через борт. У темну пору доби їх витягували, щоб на маленьких суднах доставити на сушу. Девіз, яким керувався дванадцятий нащадок роду: «Майбутнє будується на історії», на вустах і досі.

  Продукція Будинку набула великої слави. Завдяки якості та відмінному смаку, охочі купити коньяк Годе з'являлися у різних куточках світу. Син Жана Годе – Жак – продовжив справу свого батька, і налагодив постачання напоїв із винограду до нових регіонів. Компанія процвітала, навіть Велика світова війна не зуміла вплинути на популярність продукції Будинку.

  У 1984 році у зв'язку з сімейними обставинами компанію викуповує Grand Metropoliten Group, а на посаду генерального директора призначають Жан-Жака Годе. Проте 1995 року він викуповує фірму. Кінець ХХ століття ознаменувався новими революційними рецептами напоїв, серед яких з'являється ідея купажувати коньяк із лікером із китайського чаю. Вона також належить Жан-Жаку Годе.

  На сьогоднішній день кількість продажів становить приблизно 1 мільйон пляшок на рік. Цей показник побив рекорди за всю світову історію роботи таких підприємств. Головна перевага компанії в тому, що майстри не зупиняються на досягнутому та постійно оновлюють асортимент. Рецепти напоїв та їх смак задовольняють вимоги різних верств населення. Коньяк Годе люблять як чоловіки, так і жінки. На сайті Ви можете купити коньяк Godet із доставкою.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом