0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Grey Goose (Грей Гус)


  Горілка Grey Goose (Грей Гус)

  Законодавці мод у всьому, і особливо в мистецтві виготовлення міцних напоїв, французи змогли створити небачений досі за смаком і м'якістю алкогольний напій – горілку Grey Goose. Її можна назвати напоєм гурманів. Якщо Ви любите ласувати фуа-гра та найніжнішим м'ясом з трюфелями, тоді Вам неодмінно варто купити горілку Grey Goose як ідеальне доповнення до цих страв.

  Знаменита французька горілка Grey Goose народилася лише 16 років тому. Але вже встигла здобути титул найсмачнішої горілки у світі, здобути перший приз на світовому Алкогольному Чемпіонаті та золоту медаль від американського журналу «Русское жизнь». Та й що дивуватися з такого оглушливого успіху, якщо горілка Грей Гус («сірий гусак») виготовляється у французькій провінції Коньяк, яка славиться своїми вишуканими напоями. Майстри купажу змогли розробити такий унікальний рецепт напою, що вийшла горілка бездоганної якості та смаку. Технологія виготовлення горілки є унікальною.

  Вода, яку видобувають у глибинному джерелі, піднімається поверхню, проходячи природне очищення через вапняк. Від цього вона набуває незвичайної м'якості та чистоти. До речі, ця вода використовується і для приготування відомих на весь світ коньяків. Спирт для горілки Grey Goose виготовляється із добірних сортів пшениці, яку також застосовують для найніжнішої випічки. Цей спирт потім проходить п'ять етапів дистиляції, щоб явити світові напій ідеальної прозорості та чистоти. Але, як багато відомих брендів, горілка Грей Гус часто страждає від підробок. Щоб захистити себе від неякісного алкоголю, краще купувати його в елітних магазинах. Придбати горілку Грей Гус Ви можете у магазині елітної спиртової продукції «Elitochka». Роблячи замовлення у нас, Ви купуєте справжню французьку горілку відмінної якості від закордонних постачальників.

  Горілка Грей Гус вважається лідером смаку у всьому світі. Спробуйте й ви цей алкогольний напій.

  Grey Goose (Грей Гус)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом