0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Hankey Bannister (Ханкі Баністер)


  Віскі Ханки Банністер

  Віскі Hankey Bannister любили пити багато відомих людей Великобританії – Вінстон Черчілль, поет Байрон і письменник Уайльд, а також королівські особи. Напій з'явився в середині 18 століття, завдяки зустрічі двох талановитих людей, шотландців – Хенкі та Банністера. Містер Хенкі був досвідченим торговцем спиртних напоїв і мав великі зв'язки серед аристократії та при королівському дворі. А містер Банністер славився, як умілий творець якісних купажів віскі. Обидва шотландці мали величезні амбіції і хотіли досягти успіхів у справі виробництва скотчів.

  Об'єднавши зусилля, Хенкі та Баністер змогли створити напій з особливим сильним характером та унікальним смаком – віскі Hankey Bannister. Напій швидко набув популярності у вищих колах, і навіть отримав нагороди від королівського будинку. І незабаром приклад знаті почали наслідувати і звичайні британці. Купити віскі Ханки Банністер, щоб скуштувати його досконалий смак, бажали не лише у туманному Альбіоні, а й у Європі. Сьогодні напої цієї торгової марки знають у 40 країнах світу.

  Про смак віскі Hankey Bannister

  Смак віскі Hankey Bannister має гарний колір рідкісного пахощі – амбри. У смаку напою відчуваються солодкі фруктові нотки, в яких переважають тони апельсина, родзинок та прянощів. Насолода смаку гармонійно поєднується з невеликими гіркими нотками, які дає зерно та легкими димними тонами. В ароматі скотчу переважають відтінки карамелі, вершків, ванілі та меду. Віскі Hankey Bannister варто прикрасити вашу колекцію, і купити його можна в нашому магазині елітної спиртової продукції «Elitochka».

  whisky hankey bannister

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом