0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Hennessy (Хеннессі)


  Переваги коньяку Хеннесі

  Бажаєте відчути ідеальний аромат та смак. Візьміть келих коньяку Hennessy, зігрійте його в долоні, заплющите очі та вдихніть аромат далекої Франції, а потім відчуйте неповторний смак меду та полум'я. Саме цей аромат, що ідеально поєднує в собі:

  • міцну міцність деревини дуба,
  • Сонячний сік фруктів
  • і медовий запах квітів та дарує благородному напою неперевершений стійкий смак.

  Зі славою Хеннессі – найвідомішого напою у світі, мабуть, посперечатися не може ніхто. Саме гармонійне поєднання витонченого смаку, мужності та шляхетності дозволяє справжнім гурманам годинами насолоджуватися цим напоєм.

  Коньяк Хеннессі - справжній витвір мистецтва, за який не шкода щедро платити. Над його створенням протягом кількох століть працювали багато поколінь французьких виноробів. Купити Хеннессі - означає долучитися до суспільства сильних та успішних чоловіків, отримати відчуття повної гармонії із собою.

  Історія Хеннесі

  Цей напій було створено Річардом Хеннессі. 1765 року ірландський капітан, прослуживши королю Людовіку XV, вийшов на пенсію і влаштувався в маєтку біля міста Коньяк, на південному заході Франції. Через деякий час він почав виробляти коньяк, якому і дав своє прізвище. Гордий офіцер доклав максимум сил та таланту, щоб його напій став найкращим. Близько 19 років пішло на вдосконалення його смаку. І ось ірландець вирішив провести презентацію свого дітища, і не де-небудь, а при дворі Людовіка XVI. Король був у захваті від нього, відтоді напій від ірландського капітана, ось уже більше двох століть залишається неперевершеним. І рівно стільки ж, коньячний будинок Хеннессі є одним із найвідоміших виробників коньяків у світі.

  Але, на жаль, цей справжній еталон чоловічого напою часто страждає від підробок. Купуючи коньяк, Ви повинні бути, впевнені в його справжності та якості. У магазині елітної спиртової продукції «Elitochka» Ви можете купити Hennessy за вигідною ціною та не побоюючись підробок. Ми пропонуємо лише справжній елітний коньяк і лише від закордонних постачальників. Якість напою підтверджується заводським маркуванням та знаком якості – спеціальним кодом на кожній пляшці.

  Спробуйте і ви коньяк Hennessy. Цей напій не просто п'ють, насолоджуються ним! Адже це коньяк, який зміг підкорити світ.

  Коньяк Hennessy (Хеннессі)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом