0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Hibiki (Хібікі)


  Віскі Hibiki (Хібікі)

  З кінця дев'ятнадцятого століття Японія стала капіталістичний шлях розвитку. В азіатську країну почали приходити західні цінності, а мешканці островів усе більше хотіли бути схожими на американців та європейців. Така тенденція зачепила навіть алкогольну індустрію. Якщо раніше у Японії був лише один міцний напій – саке, то, починаючи з 1899 року, у державі розпочато виробництво віскі. Йдеться про компанію Suntory, яка була заснована за рік до нового століття. Власником винокурні на той момент був Сіндзіро Торі, який мав широке коло друзів та знайомих у всьому світі.

  Одним із перших напоїв, які почали випускати на базі нового заводу, став Hibiki. Це віскі, виготовлений за класичною технологією з невеликими відходами. Японці не могли не додати до спиртів екстракти трав, квітів та фруктів, що вирощуються виключно в їхній країні. Тим самим вони хотіли хоча б частково привнести в алкоголь унікальність та оригінальність. Перші роки компанія працювала як посередник. Вона завозила на японський ринок європейську продукцію, а власне виробництво почалося лише 1923 року. Як і багато інших підприємств під час Другої Світової війни Suntory закрили, а відновила вона свою роботу наприкінці 50-х років. Саме тоді до марки прийшла слава. 1973 року було відкрито другу винокурню, яка стала найбільшою у світі, адже на ній встановили 24 перегінні куби.

  Hibiki з японської перекладається «гармонія». Така назва дуже точно характеризує віскі, який ідеально збалансований спеціями та зерновими інгредієнтами. Витримка спиртів здійснюється у бочках із американського дуба. Щодо цього японці не стали порушувати традицій. Вік окремих блендів марки перевищує 30 років, а середня фортеця становить 43%. Розливається Хібіки по пляшках оригінальної форми, що нагадує графини. Примітно, що на пробках роблять насічки. Їхня кількість відповідає рокам витримки напою. Етикетка виготовляється з «васі» - традиційного японського паперу з тростини. Якщо Ви хочете скуштувати Hibiki, наш інтернет-магазин елітної алкогольної продукції готовий запропонувати широкий асортимент віскі цієї японської марки.

  whisky hibiki

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом