0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  High Commissioner (Хай Коммішинер)


  Віскі High Commissioner (Хай Коммішинер)

  Вперше High Commissioner з'явився у шотландських пабах у 1865 році. Дата випуску першої пляшки значиться на етикетці. Напій сподобався місцевим мешканцям та швидко завоював шанувальників. Однак у виробництві виникли деякі труднощі і випуск Хай Коммішинер довелося зупинити.

  Але не назавжди. Те, що одного разу отримало кохання, не може зникнути, і через сто років рецепт віскі знову відродили. Це сталося на віскікурні Loch Lomond. У 1965 році недалеко від найбільшого та найчистішого шотландського озера Лох-Ломонд, у мальовничому місті Олександрія, два підприємці – Бартон Брендс та Дункан Томас збудували невеликий завод. Там вони встановили три дистиляційні куби, що на той час було нехарактерним для подібних підприємств. Проте ця особливість дозволила випускати кілька видів солоду. Устаткування віскікурні також ідеально підійшло для того, щоб відродити старовинний рецепт, модернізувавши його під сучасні вимоги до якості та смаку віскі. І через рік, 1966 року, шанувальники класичних напоїв, родом із Шотландії, знову могли купити High Commissioner.

  Проте робота віскікурні тривала недовго. У 1971 році змінився керівник, він прийняв кілька невірних рішень, що призвело до погіршення фінансових справ компанії, і у зв'язку з цим у 1984 випуск віскі довелося призупинити. Але 1987 року компанію викупила невдовзі сім'я Буллок і там провела повну модернізацію, замінивши старе обладнання на нове. Таким чином, виробництво віскі знову було відновлено.

  Назва віскі High Commissioner з англійської перекладається як «верховний комісар». Раніше таким титулом нагороджували представників Великобританії у країнах британської співдружності. Напій повністю відповідає своєму титулованому імені. Для його виробництва використовують традиційні інгредієнти: солод найвищої якості та воду з природних джерел. Спочатку спирти протягом трьох років старіють у дубових бочках і там набувають оксамитової текстури. Однак м'який, багатогранний смак, віскі набуває завдяки тому, що спирти купажують, а потім витримують у старих бочках з-під хересу та бурбону.

  У 1997 році на підприємстві сталася пожежа, і було знищено 300 000 літрів віскі. Ця подія залишила по собі чималі збитки. Але дуже швидко компанії вдалося впоратися з наслідками пожежі та продовжити роботу досить успішно – на сьогоднішній день віскі Хай Коммішинер посідає п'яте місце з продажу у Великій Британії.

  Фахівці рекомендують купити віскі Хай Коммішинер для того, щоб вживати його як діжестив. Невелика кількість води у келиху лише посилює аромат напою. За чудові смакові якості напій неодноразово був відзначений хорошими відгуками експертів, а в 2009 році нагороджений бронзою на конкурсі International Spirits Chellange. У нас на сайті Ви можете придбати віскі High Commissioner.

  whisky high commissioner

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом