0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Highland Park (Хайленд Парк)


  Віскі Highland Park (Хайленд Парк)

  Шотландський віскі Хайленд Парк не може похвалитися своїм благородним походженням. Адже його історія народження наприкінці 18 століття починається із криміналу. Контрабандист Магнус Еунсон ночами у своїй хатці, готував віскі і морем переправляв його на продаж. Треба сказати, місце для своєї нелегальної віскікурні він вибрав вдале: малолюдний морський берег, неподалік чисте джерело з водою. Поліцейські ніяк не могли застати зненацька Магнуса, і часті обшуки не давали результатів, тож віскі вони не знаходили. Але сам контрабандист незабаром попався на дрібній крадіжці, і його будинок конфіскували, а разом з ним і віскікурню. І з того часу історія віскі Highland Park починає набувати вже легальних відтінків. Нові господарі віскікурні отримали ліцензію на виготовлення напою і почали розширювати бізнес. Протягом двох століть торгову марку перекуповували ще кілька разів, але ця зміна власника ніяк не впливала на якість віскі. Адже щоразу нові власники привносили лише найкраще у процес створення скотчу. І успіх незмінно супроводжував цей напій. За час свого існування, віскі Хайленд Парк отримав популярність як найкращий віскі. Він має безліч нагород на престижних світових конкурсах та змаганнях. Його любили використовувати як основу для складання своїх віскі інші бренди Шотландії. Але найбільшу популярність напій набув уже з початку 20 століття. Віскі Хайленд Парк хотіли купити не лише прості любителі якісних напоїв Об'єднаного Королівства, а й жителі Європи, Америки. Цьому віскі надавали перевагу королівські особи Британії, Данії, а також імператорський двір Росії.

  Висока якість віскі досягається за рахунок суворого дотримання старих традицій та рецептів його виготовлення. За більш ніж 200 років у технології виробництва напою майже нічого не змінилося. Солод для віскі готують вручну, просушуючи на вересовому торфі. Дозріває Хайленд Парк виключно у бочках, у яких раніше зберігався херес та бурбон. Завдяки всім цим процедурам, напій набуває дуже яскравого ніжного аромату квітів і маслянистого смаку, що обволікає, відтінений нотками прянощів. Все це ставить Хайленд Парк у низку розкішних класичних скотчів, які давно вже стали діамантами у короні шотландських віскі.

  Купити цей чудовий віскі Highland Park можна у нашому магазині елітної спиртової продукції «Elitochka». Вам обов'язково потрібно прикрасити свою колекцію алкоголю цим напоєм. А якщо Ви ще не куштували Хайленд Парк, то обов'язково купіть його. Адже це напій, здатний змінити Вашу думку про віскі.

  Highland Park (Хайленд Парк)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом