0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Коньяк Hine (Хайн)


  Коньяк Hine (Хайн)

  Коньячний будинок Hine був заснований ще 200 років тому на початку 19 століття. Хоча компанія розташувалася на півдні Франції, його керуючим та головою був виходець з Англії. Чоловік носив прізвище Хайн, тому на його честь марка і отримала свою назву. На емблемі компанії розташували благородного оленя, що символізує граційність та велич напоїв Hine. Ідея розмістити на етикетці коньяків ця тварина також спала на думку до засновника заводу. 1962 року напої цієї французької марки були подані на банкеті в Букінгемському палаці під час президентського прийому. Алкоголь справив справжній фурор, оскільки високопоставлені гості залишились у захваті від нього. З того часу Хайн регулярно поставляють до палацу.

  За всю історію свого існування коньячний будинок жодного разу не закривався, проте популярністю його продукція не користувалася. У 1987 році компанію викупив холдинг Louis Vuitton-Moet-Hennessy, що ознаменувало нову віху у розвитку підприємства. Обсяги випуску спиртного почали зростати стрімкими темпами. Сьогодні щороку у світі продається майже мільйон пляшок Hine. Витяг продукції становить від 4,5 до 15 років.

  Неповторність та багатство смаку коньяку Хайн пояснюється суворим контролем на всіх етапах виробництва. Сировина поставляється від перевірених постачальників. Власних виноградників компанія не має, тому частину спиртів закуповують в інших винокурень. Далі алкоголь розливається у бочки з тронсейського та лімузенського дуба. Саме деревина і надає коньякам вишуканості аромату та насиченості кольору. Готовий продукт розливається по пляшках відразу після фільтрації та охолодження. Фірмовим штрихом можна назвати те, що алкоголь кілька разів переливається у нові ємності, щоб спирти не застоювались. Цінителі якісного спиртного обов'язково повинні спробувати коньяки Hine. Придбати їх Ви можете у нашому магазині елітного алкоголю «Elitochka».

  Коньяк Hine

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом