0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Іспанія (Spain)


  Іспанія, поряд із сусідніми країнами Францією та Іспанією, входить до трійки лідерів з виробництва вин у світі. Виноробством на іспанських землях почали займатися ще дохристиянську епоху. Сонячний клімат цієї країни, її родючі землі давали змогу вирощувати солодкий та соковитий виноград, з якого потім готували чудове вино. Першими вино робити почали греки, які жили на території Іспанії. Вони заклали традиції виноробства і передали їх місцевим жителям. З того часу вино в Іспанії стало невід'ємною частиною життя та культури усієї нації. Як і у Франції, виготовленням напоїв займалися переважно ченці та багатії. Іспанські королі підтримували виноробство, роздаючи землі під виноградники абатствам та аристократам. А вина з Малаги, Наварри, Каталонії вже з 17 століття були добре відомі в Європі. Їх пили при дворах російських імператорів, французьких та австрійських королів.

  В Іспанії роблять різні сорти вин, але особлива гордість виноробів – червоні вина. Вони мають особливий насичений фруктовий смак та запашний аромат. Найбільш відомі червоні вина виробляють у Каталонії, Наваррі, Арагоні та Ріохе.

  Вино в Іспанії зведено чи не статус культу. Його люблять, ним захоплюються, присвячують пісні та вірші, його порівнюють із любовною пристрастю. Жодне свято не обходиться без цього напою. І хоча іспанські вина вважаються міцнішими і насиченішими, ніж французькі, але це не применшує їхньої популярності. Букет смаку цих напоїв яскравий, збалансований та соковитий, із приємними відтінками винограду, фруктів та ягід. Такий характер вино набуває завдяки тривалій витримці в бочках і це свого роду данина традиціям, які іспанцями зберігаються протягом багатьох століть. Деякі сорти вин розливають у пляшки молодими, червоні можуть витримувати від 2 до 5 і більше років, а білі та рожеві витримують зазвичай від року до двох. Цікаво, що у Іспанії вирощують близько 90 сортів винограду. Але вино зроблене з одного і того ж сорту винограду, але в різних провінціях матиме зовсім інший смак. Іспанські вина поділяють на столові, місцеві, марочні та преміум класу. Знамениті провінції Ріоха, Валенсія, Каталонія, Ла-Манча, Наварра, Вальдеп'янс та інші готують сотні вин. І кожен з цих напоїв увібрав у себе національний характер, дух та вдачу Іспанії. Ці вина, немов частинка Іспанії – яскравою, пристрасною та красивою. Бути в Іспанії і не купити вино, буде непробачною помилкою. Адже тоді Ви не зможете до кінця перейнятися його настроєм і зрозуміти його традиції. Ці напої добре поєднуються з м'ясними та рибними стравами, птахом. У магазині елітної спиртової продукції «Еліточка» ми пропонуємо купити іспанське вино від відомих торгових марок Естрелла, Вега Лібре.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом