0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Jack Daniel's (Джек Деніелс)


  Віскі Jack Daniel 's _ (Джек Деніелс)

  Віскі Jack Daniel's – лідер за кількістю нагород та золотих медалей на міжнародних конкурсах. Напій виробляє однойменний завод у місті Лінчбурзі, штат Теннесі США. Перша віскікурня, яку ще в 1866 році побудував Джек Деніел, працює і донині, там проводять захоплюючі екскурсії для туристів, і там же можна як пам'ятний сувенір купити віскі Jack Daniel's. Цікаво, що в окрузі Мур, де розташоване підприємство, діє сухий закон, тому навіть мешканці регіону можуть купити віскі Джек Деніелс лише на території підприємства.

  Незважаючи на те, що напій носить ім'я Джек Деніелс, творцем цього віскі є священик лютеранської церкви Ден Колл. Він і навчив секрети виробництва ще маленького на той момент Джека Деніела. У тринадцятирічному віці хлопчик зміг організувати процес виробництва власного віскі.

  Віскі Джек Деніелс – єдиний у світі напій, якому надали окрему назву – тенесійський. Його головна відмінність від американського бурбона у характерній м'якості та чистоті смаку. Такі смакові особливості досягаються завдяки тому, що спирти проходять очищення не перед розливом у пляшки, як у класичному рецепті бурбона, а перед тим, як відправити спирти у бочки на витримку. Фільтрація відбувається через вугілля з деревини білого клена, завтовшки три метри. Напій виробляють із різного виду зерна у певних пропорціях: 80% – кукурудзи, 12% – ячменю та 8% – жита. Також у виробництві використовується вода із природного джерела, яке знаходиться поблизу заводу. Витримка проходить у дубових бочках, обпалених зсередини.

  Своє перше золото віскі Jack Daniel's отримав у 1904 році на Всесвітньому ярмарку у Сент-Луїсі. Через рік напій знову відзначили нагородою першості у Бельгії. Традиція займати призові місця на міжнародних конкурсах збереглася компанією і сьогодні.

  Після смерті Джека Деніела в 1911 році, справами фірми зайнявся його племінник - Лем Мотлоу. Аж до 1988 року, коли керівництво фірмою перейшло до Джека Рейра, технологія виробництва віскі Джек Деніелс не змінювалася. Новий керівник змінив лише процес фільтрації. Тепер напій фільтрують у два етапи: перед тим, як наповнюють бочки спиртами для витримки і, безпосередньо, перед плякуванням. Це додало ще більше ніжності та м'якості смаку віскі. На сьогоднішній день віскі Jack Daniel's – один із найпопулярніших напоїв як в Америці, так і в інших країнах. На сайті Ви можете замовити віскі Jack Daniel's з доставкою.

  Jack Daniels (Джек Даниэлс)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом