0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Jameson John (Джон Джемісон)


  Віскі Джемесон, а точніше Ірландський віскі Jameson (Джеймесон)

  Коли ірландець Джон Джемісон у 1780 році заснував власну віскікурню, його єдиним бажанням було створити віскі краще та оригінальніше, ніж у шотландців. І він підійшов до справи новаторською: розробив і впровадив нову технологію виготовлення напою. Завдяки чому світ дізнався зовсім інший віскі – Джон Джемісон, з ірландським характером та гідним столу аристократів та королів. Джон постарався зробити напій м'якшим, з ніжним смаком і, без притаманного всім шотландським скотчам, димного відтінку. І всі його старання були виправдані сповна. Віскі Jameson John вийшов дуже вишуканий, з горіхово – ванільними нотками смаку та досконалим тонким ароматом. Для того, щоб напій придбав цю особливу м'якість і позбавився димних тонів, Джон застосував зовсім іншу, несхожу на шотландську, технологію виробництва. Спочатку солод просушують у закритих печах, потім віскі піддається потрійному очищенню, через що напій набував ніжності текстури і втрачав смак торф'яного диму. Після всього віскі старили в дубових бочках з-під хересу не менше десяти років. Завдяки цьому, напій набував сонячної яскравості бурштину та унікальної палітри ароматів.

  Так, що якщо Вам не подобається класичний шотландський віскі, тоді краще купити ірландський віскі Jameson John. Скуштувавши його, Ви зрозумієте, за що його так люблять зірки кіно та всі відомі люди планети. Віскі Джемісон, як і раніше, залишається напоєм №1 в Ірландії. Так само як і два сторіччя тому, віскі люблять за його бездоганний смак та оригінальний характер.

  Майже 220 років виготовляють цей напій, але він не втрачає своєї популярності у світі.

  Хочете скуштувати найкращий ірландський віскі? Купити віскі Джон Джемісон можна у нас в магазині елітного алкоголю «Elitochka». Цей напій – справжнє уособлення ірландських традицій та вишуканості смаку.

  Jameson John (Джон Джемисон)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом