0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Джин


  « Поганого джина не буває. Просто деякі сорти джину кращі за інші». 
  Вільям Фолкнер

  Витончена простота, м'яка різкість, що обпалює свіжість напою під назвою «джин» здатна вражати навіть досвідчених гурманів. Завдяки дивовижній властивості цього напою – ефектно поєднуватись з іншими алкогольними напоями: підкреслювати, наповнювати та збагачувати смаки – джин вважається одним із незамінних інгредієнтів у коктейлях. Однак, мало кому, знайома історія дивовижного алкоголю і правила його вживання. Завдяки ягодам досягається неповторність характерного присмаку. Якщо напій якісний і при його виробництві суворо дотримувалася рецептура – елітний джин має різкий, сухий, але гармонійний присмак із ледь помітним ялівцевим відтінком. Історичне народження напою тісно переплетено з романтичною країною – Францією. Навіть назва походить від одного з французьких слів – «genievre» (ялівець). Франциск Сільвіус – голландський підданий, який жив у 16 столітті, вважається офіційним прабатьком цього популярного напою. Сільвіус викладав медицину в одному із лейденських університетів. Проводячи численні експерименти з дистиляцією спирту і ялівцевих ягід, йому вдалося перевершити свої найсміливіші очікування. Незважаючи на те, що спиртові настоянки з ялівцем уже давно використовувалися в медицині, нікому і на думку не спадало використовувати їх як ексклюзивні спиртні «ласощі». Існувала думка, що такі настоянки могли впоратися навіть із чумою.
  Голландці швидко полюбили джин, а через деякий час напій перебазувався до англійської армії та отримав назву «голландська сміливість».
  У 17 столітті англійці стали виробляти власний алкогольний напій – джин. Початок виробництва був спровокований забороною уряду Англії на ввезення будь-яких іноземних товарів, включаючи і алкоголь.
  Спочатку джин відносили до напоїв для бідняків. Але після вдосконалення технології виробництва, включення нових складових – напій отримав м'якший смак, вишукано-ніжний аромат і увійшов до всіх аристократичних будинків.

  Наш інтернет-магазин елітного алкоголю пропонує вибрати марку напою в каталозі та купити джин в Україні за найнижчою вартістю. Цей напій надзвичайно цікавий, адже у його складі можуть бути близько 100 компонентів, проте обов'язковими вважаються лише 8 (цитрусова цедра, коріандр, лакричник, кориця, корінь ірису та дудника). А решта складових використовується кожним виробником згідно секретної рецептури, яка зберігається в найсуворішій таємниці. У каталозі «//elitochka.com.ua/» представлений тільки якісний алкоголь, виготовлений відомими виробниками за старовинними рецептами. Джин - продаж якого ведеться по всьому світу, рідко вживається в нерозбавленому вигляді, але факт його неординарного смаку залишається незмінним. кожного справжнього поціновувача ексклюзивного алкоголю.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом