0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  John B. Stetson (Джон Бі Стетсон)


  Віскі John B. Stetson (Джон Бі Стетсон)

  У 1865 році Джон Баттерсон Стетсон переїхав до невеликого містечка штату Філадельфія, де спочатку відкрив завод з виробництва капелюхів та одягу, а потім і мініатюрну віскікурню. Амбіції чоловіка не знали меж, тому він постійно розширював свій бізнес. Це торкнулося виробництва алкоголю. Цілком логічно, що компанія почала випускати бурбон, який можна назвати певною мірою візитною карткою Америки на міжнародному ринку спиртної продукції. Стетсон вирішив вирощувати власну кукурудзу, щоб гарантувати напоям найвищу якість. Популярність до марки прийшла лише у першій половині ХХ століття. Як і багато інших віскікурні, John B. Stetson закривалася в період з 1930 по 1951, проте після цього відновила свою діяльність.

  Сьогодні завод випускає кілька різновидів першокласного віскі. Класичний (або як його ще називають «Старомодний») Джон Стетсон витримується в бочках з білого американського дуба протягом не менше 4 років. Розливається бурбон у пляшки характерної округлої форми, добре знайомої поціновувачам справжнього американського алкоголю. З 1961 року цей віскі стали постачати до країн Європи та Азії. Частка кукурудзяної сировини в початковому суслі не менше 51%, що пояснює специфічний смак напою. Також ключовими інгредієнтами є жито, пшениця, ячмінь та джерельна вода. Майстри купажу вже кілька разів змінювали рецептуру бурбона, щоб зробити його ідеальним.

  Класичний John B. Stetson має глибокий і насичений аромат. Джон Хансел, редактор журналу "Whiskey Review", зазначив, що цей бурбон універсальний, адже він непоганий як у складі коктейлів, так і в чистому вигляді. Скроні можна сміливо назвати суто американським напоєм. Багатство фруктово-кукурудзяного смаку розкривається вже з першого ковтка Джона Стетсона. Якщо Ви хочете скуштувати цей чудовий бурбон, то наш магазин елітного алкоголю «Elitochka» готовий запропонувати Вам широкий асортимент напоїв марки John B. Stetson за найдоступнішими цінами.

  John B. Stetson

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом