0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  John Barr (Джон Барр)


  Віскі John Barr (Джон Барр)

  Віскі John Barr – справжня цінність прекрасної Шотландії. Його купажують із кращої якості односолодового та зернових спиртів, тому віскі має високі смакові показники. Елітний напій створив Джон Барр Каммінг, віскі носить його ім'я. Сім'я Каммінг з ХІХ століття займалася виготовленням та купажуванням віскі, тому Джону Барру без особливих зусиль вдалося втілити кращі традиції віскікуріння в чудовий напій і в цій справі досягти успіху. Купити віскі John Barr можна було на всій території Шотландії та Великобританії, незабаром його популярність зросла, відсунувши на другий план навіть Johnnie Walker. Це сталося 1978 року.

  Наразі віскі Джон Барр випускає компанія White and Mackay. Ця фірма дуже відома та має великий вплив на світовому ринку. Без особливих труднощів їй вдалося розширити популярність шотландського напою до масштабів експорту на всі точки земної кулі.

  Компанія White and Mackay – гігант на ринку алкогольної продукції. Веде свою історію з 1844 року. Два підприємці - Чарльз Маккей і Джеймс Уайт об'єднали зусилля і зуміли створити підприємство, яке постачало б алкогольні напої, що задовольнятимуть вимоги найдосвідченіших клієнтів. Як і в будь-якого іншого подібного підприємства, у White and Mackay траплялися гарні та важкі фінансові часи. Керівники фірми завжди знаходили правильні рішення, які виводили компанію нового сприятливий рівень.

  Сьогодні до складу компанії входять чотири солодові віскікурні та один великий зерновий завод. Усі вони знаходяться в одному з головних регіонів Шотландії з виробництва віскі Глазго. Асортименти продукції, що випускає компанія, також включає і віскі John Barr.

  Коли компанія поглинула бренд, угода принесла успіх обом фірмам. Так, White and Mackay придбав відмінну якість продукції для її подальшої реалізації, а віскі Джон Барр відомий за межами своєї батьківщини. Правильні маркетингові програми принесли користь шанувальникам якісних алкогольних напоїв – тепер купити віскі Джон Барр можна в кожній країні.

  Напій користується популярністю завдяки ретельному відбору інгредієнтів, контролю кожного виробничого етапу, перевіреної технології, подвійному купажування спиртів, а також кохання, з якого майстри роблять віскі John Barr. У нас на сайті Ви можете придбати віскі John Barr.

  whisky John barr

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом