0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Johnny Drum (Джонні Друм)


  Віскі Johnny Drum (Джонні Друм)

  У штаті Кентуккі є невелика гуральня Johnny Drum, яка має дуже цікаву історію заснування. У 1861 році у Сполучених Штатах Америки розпочалася Громадянська війна. Багато молодих людей рвалися в бій, щоб захистити свободу та рівність. Одним із них був Джонні Друм, якому на той момент ще не було 18 років. Через те, що хлопець не досяг повноліття, його не брали до регулярних військ. Так хлопчик ходив з полку до полку, доки його не призначили барабанщиком в одному підрозділі. На війні він познайомився з кількома фермерами з Кентуккі, після чого прийшла ідея відкрити завод з виробництва алкоголю.

  Бурбони Johnny Drum виготовляються на основі кукурудзяних відходів. Така незвичайна технологія також була придумана фундатором компанії, який зрозумів, як можна співпрацювати зі своїми друзями-фермерами. Налагодивши такий конвеєрний випуск спиртного, молодик дуже швидко розбагатів, адже собівартість його віскі була дуже низькою, а за якістю він нічим не поступався іншим кентуккійським бурбонам. Згодом завод був викуплений гуртом Kentucky Bourbon Distillers у 1935 році. Сім'я Уіллет продовжила традиції, закладені Джонні Друмом. Сьогодні про цю марку знають не тільки в Америці, а й у Європі, Азії.

  Напої Johnny Drum відрізняються підвищеною міцністю, що часом перевищує 50%. Є кілька різновидів бурбонів, що випускаються на заводі у Кентуккі. Їхня витримка коливається від 4 до 12 років. Найзріліший віскі кілька разів перемагав на міжнародних конкурсах у Сан-Франциско. Критик Морган Мерфі відгукувався про нього, як про чудовий напій з глибоким ароматом та вишуканим смаком. Декілька етапів фільтрації та застосування джерельної води гарантують, що фінальний продукт буде найвищої якості. Якщо ви хочете скуштувати бурбон Johnny Drum, наш інтернет-магазин елітного алкоголю «Elitochka» пропонує широкий асортимент напоїв цієї марки за найдоступнішими цінами.

  Віскі Johnny Drum (Джонні Друм)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом