0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Віскі Kavalan (Кавалан)


  Віскі Kavalan (Кавалан)

  Бренд віскі Kavalan належить першому на Тайвані підприємству, яке запустило у 2005 році виробництво цього популярного напою. Засновник фірми Тянь-Цай-Лі поставив за мету створити перший тайванський віскі — продукт світового класу, який не поступиться шотландським та японським маркам.

  Для виготовлення віскі Кавалан використовується багата мінералами тала вода джерел Снігової гори та Центральних гір та солод із кращих сортів добірного подрібненого ячменю. Сусло піддають подвійну дистиляцію в мідних перегінних кубах з наступним розливом у бочки: нові з американського дуба, а також з-під бурбона або шеррі. Температурний режим ретельно контролюється протягом всього процесу. Дозрівання віскі Kavalan проходить швидше завдяки особливостям кліматичних умов Тайваню: унікальному поєднанню спеки та вологості зі свіжим морським та гірським бризом. Напій наближається до класичного стилю Спейсайда вже після двох років витримки.

  Старання команди розробників окупилися сповна: у 2010 році продукція Кавалан обійшла на дегустації кілька шотландських та англійських брендів, а в 2012 була згадана Джимом Мюрреєм у його “Біблії віскі” як “новий віскі року”.

  В даний час виробляється 19 сортів односолодового віскі Kavalan у серіях "Кавалан", "Соліст" та "Преміум". Купити віскі Kavalan в Україні і Києві можна, зробивши замовлення на сайті інтернет-магазину Elitochka. Ми пропонуємо віскі Кавалан в оригінальній подарунковій упаковці за найкращими цінами та швидкою доставкою.

  whisky kavalan

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом