0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Kilchoman (Кілхоман)


  Віскі Kilchoman (Кілхоман)

  Солодовий острівний віскі Kilchoman у роздрібному продажу з'явився нещодавно. Це молодий бренд однойменної віскікурні, яка знаходиться у західній частині острова Айла. Завод у місті Кілхоман заснував у 2005 році Ентоні Уіллс. Так підприємство стало першою віскікурнею, що відкрилася на острові за останні 124 роки. Місце розташування заводу вибрано не випадково. Земля острова Айла дуже родюча, тут завжди дозрівав чудовий ячмінь. Також місцевість багата на чисту воду та торф для сушіння солоду. Тому немає нічого дивного, що перші партії віскі Кілхоман у критиків викликали найкращі відгуки. В інтернет-магазині Elitochka Ви можете замовити віскі Kilchoman з доставкою.

  Якість будь-якої продукції зазвичай залежить від особливостей виробництва. Це правило можна застосувати до унікального ручного методу виготовлення, а відповідно і високої якості алкоголю бренду. Основними інгредієнтами у виробництві віскі Kilchoman є чиста вода, дріжджі від Mauri Distillers та ячмінь. Близько 100 тонн зерна вирощується безпосередньо на заводі (що відрізняє віскікурню від таких підприємств). Склад здійснюється на сусідній місцевій фермі Rockside. Так майстри особисто контролюють рівень фенольних речовин у солоді (зазвичай він становить 20-25 ppm). У рецептурній технології віскі Кілхоман відсутній етап холодної фільтрації, що зберігає первозданну текстуру алкоголю. На нашому сайті Ви можете купити віскі Кілхоман та оцінити чудовий смак напою.

  Про продукцію заводу високо відгукуються професіонали. Односолодовий віскі Kilchoman постійно завойовує призові місця на міжнародних конкурсах. Проте завод випускає напої лімітованими партіями (на рік – трохи більше 200 000 літрів). Це робить продукцію ще ціннішою для гурманів. На нашому сайті Ви можете купити віскі Kilchoman за оптовими цінами.

  whisky kilchoman

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом