0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  King Robert (Кінг Роберт)


  Горілка King Robert (Кінг Роберт)

  Продовжуючи шотландські традиції дистиляції спиртів із зернових культур, сімейна незалежна компанія Ian Macleod Distillers Ltd випустила горілку King Robert . Раніше випущений з такою самою назвою віскі встиг сподобатися багатьом поціновувачам якісного алкоголю та увійти до списку найкращих напоїв у «Біблії віскі» Джима Мюррея. Горілка Кінг Роберт не поступається своєму попереднику за якістю, завойовуючи популярність у себе на батьківщині та інших країнах Європи. Ненав'язливий аромат та гармонійний смак чистого напою привертає до себе увагу гурманів. Назва бренду присвячена шотландському королю Роберту ІІ, який правив у ХІV столітті. Роберт ІІ був найбільшим магнатом і мав пошану у свого народу. Після нього почався більш ніж триста років правління династії Стюартів. Купити горілку King Robert можна більш ніж у 40 країнах світу.

  Для виробництва напою використовують екологічно чисті інгредієнти: зерно пшениці, вирощене в Шотландії, вода з природних джерел, дріжджі. Рецепт виробництва включає класичні етапи дистиляції спиртів. Зерно перемелюють на борошно, змішують із водою і додають дріжджі. Після бродіння суміш піддають дистиляції, а потім очищення через систему вугільних фільтрів. Перед плятуванням спирти розбавляють м'якою, чистою водою. Багаторічний досвід майстрів та технологів, що працюють у Ian Macleod Distillers Ltd, дозволив розробити унікальний підхід у виробництві по-справжньому смачного алкоголю. Завдяки постійному контролю за якістю, горілка King Robert набуває традиційного м'якого смаку, в якому чути нотки зерна, а аромат – ненав'язливий і легкий. Для того щоб познайомитися з чудовими смаковими якостями напою, Ви можете замовити онлайн горілку Кінг Роберт з доставкою на сайті.

  Компанію Ian Macleod Distillers Ltd у 1936 році заснував Леонард Рассел. З його легкої руки за 80 років невелике сімейне підприємство перетворилося на одну з найбільших незалежних компаній, яка користується повагою у всьому світі. Секрет подібного успіху криється, насамперед, у твердому рішенні керівника – обираючи спирти для виробництва продукції власних брендів довіряти особистому чуття, а не рекламі. Відмінна якість напоїв та демократична цінова політика дозволили завоювати любов шанувальників алкоголю у всьому світі. На сьогоднішній день компанія випускає великий асортимент напоїв, серед яких особливе місце займає горілка «Кінг Роберт» . На сайті Elitochka Ви можете купити горілку Кінг Роберт із доставкою .

  Горілка King Robert (Кінг Роберт)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом