0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Віскі Knappogue Castle (Наппог Кастл)


  Віскі Knappogue Castle (Наппог Кастл)

  Knappogue Castle або Замок Наппог - бренд ірландського віскі, який має безпосереднє відношення до справжнього замку, збудованого в 15 столітті кланом Макнамара, щоб зупинити вторгнення норманів. Історична споруда була практично руїнами, коли в 1966 році її придбав американець ірландського походження на прізвище Ендрюс і разом з дружиною-архітектором вирішив відновити цю пам'ятку місцевої культури. Як справжній ірландець Ендрюс також був шанувальником улюбленого національного напою і почав заповнювати відреставровані погреби всілякими перегінними кубами та іншим обладнанням для його виробництва, яке тільки міг дістати, а також бочками з віскі, придбаними на найкращих гуральні країни. Перша партія була розлита по пляшках під маркою Knappogue Castle, а вінтаж 1951 став одним з найрідкісніших і високооцінених у світі і приніс бренду загальне визнання. Незважаючи на те, що сьогодні підприємство знаходиться в інших руках, віскі Наппог Кастл, як і раніше, виробляється і проходить витримку в підвалах знаменитого замку.

  Спеціалізацією компанії залишаються виключно односолодові віскі, які проходять потрійну дистиляцію та славляться своєю м'якістю та ароматом. У виробництві використовуються солод із пророщеного ячменю, який сушать у печах без використання торфу та чиста джерельна вода. Основу асортименту становлять вінтажі, але в останнє десятиліття підприємство перейшло до випусків зі стандартною вказівкою віку, а ядро лінійки складають напої з витримкою 12, 14 та 16 років. Як стверджується на офіційному сайті, "Коли ваш віскі виробляється в замку, ви знаєте, що він гідний короля!"

  Через обмеженість релізів вартість віскі Knappogue Castle залишається досить високою. Купити оригінальний Наппог Кастл можна в нашому онлайн-магазині Elitochka. Ми пропонуємо адекватні ціни та оперативну доставку за вказаною адресою у Києві та інших населених пунктах країни!

  Knappogue Castle

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом