0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Коньяк


  «Справжнього чоловіка і коньяк ріднить високий стиль, елегантність, честь і слава, гордість за те, що зроблено надія на майбутні звершення. Коньяк – це осяяння. Справжнього чоловіка і коньяк споріднює момент істини».  
  Віктор Єрофєєв

  Коньяк – подібний до віршів, потрібно «прочитувати» кожний рядок цього багатогранного напою, необхідно виймати закладену інформацію. А ефекту взаєморозуміння буде досягнуто лише через довгі роки практики. Елітний коньяк можна по праву вважати історичним напоєм, що притягує і згущує інформацію. Якщо хочете, то назвемо його та напоєм пам'яті. Саме коньяку подарована здатність залучати людину в історію і самому проникати у кожну клітинку людського єства. З цього моменту елітний алкоголь став особистою історією, її частиною, особистою справою кожного, хто скуштував бурштинову рідину.
  Існуючі спиртні напої не рівня іменитому коньяку, якому відведено особливе положення через високі смакові переваги. Ароматний спектр смаку переливається відтінком ванілі, м'якістю гармонійного смаку та дубовим післясмаком. Таке «меню» дарують напою виробничі технології із подвійної перегонки виноградного сухого вина та витримкою у бочках із дуба.

  Народження коньяку датоване першим століттям до нашої ери. У той час римляни завезли саджанці винограду на територію Франції. З моменту появи винограду він не переставав культивуватися і поширюватися французькими угіддями. Назва напою пов'язані з невеликим французьким містом – Коньяк. За даними істориків виробництво напою було розпочато в 17 столітті. Негайно були виявлені й корисні властивості нового алкоголю.

  Хороший коньяк, представлений у каталогах нашого магазину, відрізняється ідеальною прозорістю, глибоким, яскравим кольором, ясним, стійким та пахучим букетом зі складних, нескінченно приємних запахів. Онлайн магазин елітного алкоголю «Еліточка» складає свій асортимент з продукції, рецепт приготування якої відповідає минулим традиціям і має досконалу простоту і, одночасно, складність. Виноградний сік, доведений до бродіння, переганяється кілька разів. У процесі перегонки виділяється лише середня спиртова частина, яка буде використана для виробництва. Витримка коньяку повинна проходити тільки в натуральних бочках із дуба та не менше двох років. На завершення створення благородної настойки будуть змішані кілька сортів спирту різного віку, що гарантує напою пихатість і глибину смаку. До речі, шанувальники напою будуть здивовані тому факту, що вживання коньяку в кількості 15 мл щодня буде відмінним профілактичним методом лікування серцево-судинних проблем. зніме головний біль і розширить кровоносні судини.

  «Еліточка» - клондайк для аристократів, людей, які розуміються на якісному алкоголі. І якщо ви не зараховуєте себе до пересічних споживачів спиртного, то вас неодмінно зацікавить наш асортимент високоякісних міцних напоїв. Вся продукція нашого каталогу зможе порадувати незвичайною гармонійністю смаку, вишуканістю виноградних ноток та доступною вартістю. Весь секрет у тому, що ми співпрацюємо тільки зі світовими виробниками, які поєднують рідкісні коньячні спирти за старовинними рецептами. В результаті до нас приходить бурштиновий коньяк, що яскраво сяє золотими іскрами. Як тільки напій буде розлитий по келихах, ви відчуєте чудові аромати зі зрілими нотками глибокого деревного сполучення.
  Вивчіть каталог нашого магазину, підберіть марку напою та купіть коньяк вищої якості, який подарує спокій, камерність, неквапливість шляхетного роздуму про життя…!

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом