0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Koskenkorva (Коскенкорва)


  Горілка Koskenkorva (Коскенкорва)

  Коли йдеться про якісний міцний алкоголь, експерти, безумовно, згадують про фінську горілку. Серед асортименту продукції, народженої в цій країні, на особливу увагу заслуговує горілка Koskenkorva . Чиста, прозора, як роса на світанку, горілка Коскенкорва має незвичайний солодкувато-солоний смак. Її назва походить від назви населеного пункту у західній частині Фінляндії, де у 1952 році почали виробляти напій.

  У виробництві використовують чисту сировину: воду талого льодовика настільки чисту, що вона не потребує фільтрації, та екологічно чистий ячмінь. Напої цього бренду здобули відмінну репутацію, ще й завдяки тому, що компанія скрупульозно відбирає зерно у виробництво. Обсяг використаного дистилерією ячменю становить 200 мільйонів кілограмів. Так, на виробництво 1 пляшки горілки Коскенкорва , йде понад 18200 зерен ячменю. Підприємство уклало договори із 1500 місцевими фермерами для постачання врожаю. Також вчені-селекціонери, що працюють на компанію, вивели нові сорти ячменю з високим вмістом крохмалю, що збільшує обсяги спирту, що виробляються. Вода надходить на завод за допомогою шести забірних станцій. Безпосередня наближеність джерел до дистилерії дозволяє використовувати у виробництві найсвіжішу воду. Продукція бренду здобула престижні нагороди та призи, серед яких золота медаль на International Wine and Spirits Competition. На сайті Ви можете замовити онлайн горілку Коскенкорву з доставкою .

  Процес дистиляції спиртів ще називають безперервним, оскільки він складається з 250 ступенів перегонки, і припиняється у той час, коли міцність спирту сягає 95%. Така технологія дозволяє очистити напій від сторонніх домішок, залишивши лише благородний смак та аромат горілки Koskenkorva . На завершальній стадії отриманий спирт змішують із водою та розливають у фірмові пляшки. Асортимент продукції бренду, окрім класичного варіанта горілки, нараховує напої з натуральними ароматизаторами: яблуком, чорницею, брусницею, лісовими яблуками та навіть ваніллю. Кожен сорт горілки знаходить шанувальників. Крім того, що напої бренду користуються високою популярністю у себе на батьківщині, вони також є одними із затребуваних напоїв у країнах Північної Європи: Данії, Швеції, Норвегії та Ісландії. Придбати горілку Koskenkorva та інші продукти бренду Ви можете на сайті.

  Горілка Koskenkorva (Коскенкорва)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом