0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Ром Kraken (Кракен)


  Фильтр

  Ром Кракен (Кракен)

  Ром Kraken вперше з'явився у роздрібному продажі у 2009 році і на сьогоднішній момент є одним із лідерів серед американських напоїв преміум класу. Бренд належить компанії Proximo Spirits. Керівництво компанії має багатий досвід у виробництві якісних алкогольних продуктів, тому для створення рому Кракен також було докладено чимало коштів та зусиль. Крім вибору якісної сировини та відмінної рецептури виробництва, окрему увагу творці напою приділили дизайну пляшки та етикетці. Незвичайний малюнок приваблює людей, які мріють про чарівні подорожі. Крім того, за масштабну рекламу та неповторний імідж американське видавництво Impact magazine надало напою титул Hot Brand.

  Згідно з давніми повір'ями, на дні океану мешкало чудовисько, схоже на величезного спрута. Воно приносило чимало бід: топило кораблі, що пропливали, а ще пожирало людей. Якось моряки з торговельного судна кинули в чудовисько динаміт, після чого воно його проковтнуло і загинуло, а його чорна кров залила морські води, просочившись у барило з ромом. І тепер кожен, хто зважився купити ром Kraken і скуштувати його на смак, впускає кров давнього чудовиська. Також про це свідчить і слоган компанії: «Впусти в себе звіра!». Цікаво, що 1857 року вчені виявили докази існування величезного кальмара. Прообраз цієї істоти став створенням напою бренду Кракен. На сайті Ви можете замовити онлайн, ром Кракен .

  Сам напій виробляють за традиційним рецептом на островах Трінідад та Тобаго. Стебла цукрової тростини подрібнюють та видавлюють сік. Потім додають сік дріжджі і залишають на деякий час блукати. Після фільтрації браги суміш переганяють, а новоутворені спирти розбавляють водою. Сам ром витримують у дубових бочках до двох років.

  Асортимент бренду складається з двох видів рому Kraken Dark Spiced , міцністю 40 і 47%. Кожен із напоїв має яскравий аромат і досконалий смак, в яких відчуваються гармонійне поєднання пікантних прянощів і спецій. Рецептура рому передбачає, що на фінальному етапі в спирти додають 13 видів натуральних прянощів і трав, а також карамелізований сироп, завдяки чому ром Кракен набуває темного насиченого кольору. На сайті Ви можете купити ром Kraken із доставкою.

  Ром Кракен (Кракен)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом