0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Krug (Круг)


  Krug (Круг)

  Шампанське Krug – ексклюзивний напій, незмінний супутник розкішної та життя та еталонної якості смаку.
  Засновник винного будинку Йоганн Джозеф Круг вважав, що шампанське створено для того, щоб приносити задоволення людям. Тому він намагався робити ігристі вина не залежними від якості врожаю винограду чи інших примх погоди та долі. Йоганн поставив собі за мету – його шампанське має бути завжди незмінно високої якості, з розкішним смаком та ароматом. І ось уже понад сто п'ятдесят років, всі керівники винного будинку Коло невідступно дотримується цього принципу. Вже п'ять поколінь сім'ї виробляють неперевершені напої, якими захоплюється весь світ. Від батька до сина передаються записи Йоганна Круга, де він описав усі тонкощі виготовлення ігристого вина.
  Шампанське Коло ідеальне у всьому. Аналогів у світі цього напою неможливо знайти. Для вина використовують лише виноградний сік першого віджимання або кюве. Напій піддають ферментації у двісті літрових дубових барилах. Вино в них витримують кілька десятиліть, і солідний вік йде тільки на користь його смаку. Сьогодні для дозрівання ігристих вин у Шампані майже не застосовують бочки, замінивши їх на металеві ємності. Все це дозволяє надати шампанському особливий смак та аромат. Для приготування напою беруть виноград сортів Шардонне, Піно Меньє, Піно Нуар, вирощений на сімейних виноградниках. Щорічно випускається кілька сотень тисяч пляшок шампанського і практично всі вони експортуються до країн Європи, Америки та Азії. Японія, США, Швейцарія, Великобританія, Іспанія, Німеччина є основними споживачами цього ігристого вина. І це при тому, що бренд Krug, на відміну від двох інших популярних марок шампанського Moet Chandon та Dom Perignon, практично не витрачає коштів на рекламні акції. Ідеальна якість діє значно ефективніше, ніж широкомасштабні маркетингові плани.
  Якщо Ви хочете дізнатися, чим же підкорює серця людей у всьому світі це шампанське, то краще купити Krug Grand Cuvee у нашому магазині елітного алкоголю «Еlitochka». У цьому напої ідеально поєднуються нотки свіжості смаку та чудова глибина аромату. Спробувавши вперше цей напій, Ви пізнаєте, що таке неймовірне блаженство.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом