0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Laphroaig (Лафройг)


  Віскі Laphroaig (Лафройг)

  Незважаючи на те, що історія існування віскі Лафройг налічує майже дві сотні років, любителі скотчів дізналися про нього порівняно недавно. Справа в тому, що раніше цей напій використовували тільки для купання нових віскі, і не відправляли в продаж у чистому вигляді. І тільки з кінця 20 століття, гурмани всього світу змогли оцінити високі якості цього скотчу. Так, що тепер, на загальне задоволення, віскі Laphroaig можна купити в магазинах по всьому світу.

  Створили віскі брати Джонстони, які займалися фермерством. Як справжні шотландці брати не були марнотратними, тож із залишків зерна вони робили спирт, з якого виходив непоганий віскі. Незабаром Джонстон зрозуміли, що займатися виготовленням скотчу вигідніше, ніж вирощувати худобу, і відкрили свою віскікурню. Ось так розпочалася історія відомого віскі Laphroaig. Назва його перекладається як «мальовнича долина біля берега широкої бухти». Можливо, брати хотіли увічнити красу їхньої рідної землі, а, можливо, просто виділити свій напій із загального ряду шотландських скотчів. Але, як би там не було віскі Лафройг, має свій неповторний характер. Адже його готують за особливою технологією. Ячмінь висушують прямо на морському узбережжі, і тому віскі набуває трохи солонуватий смак. Аромат напою нагадує морський бриз, настільки він свіжий і наповнений морем. Крім того, віскі вважають запашним серед інших скотчів, його запах торф'яного диму не сплутаєш ні чим. І все це завдяки близькості до віскікурні покладів торфу. Зробіть ковток цього напою, і Ви зрозумієте, чому самі шотландці називають його «великим віскі». Адже в кожній його краплі зібрано все найкраще, що може дати їхня рідна земля – чудовий солод, чиста вода, запах солоних морських хвиль і терпкий аромат торф'яного серпанку. Спробуйте Лафройг, і Ви вже не зможете забути його ніколи. Купити віскі Лафройг можна у магазині елітної спиртової продукції «Elitochka».

  Пропонуємо до Вашої уваги цілу колекцію цього скотчу, і Ви зможете замовити чудовий високоякісний напій за своїм смаком.

  Laphroaig (Лафройг)

   

   

   

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом