0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Віскі Larceny (Ларсени)


  Віскі Larceny (Ларсени)

  Дистилерія Heaven Hill об'єднала кілька великих винокурень, які виробляють алкогольну продукцію США. 1934 року це була єдина компанія, яка здійснювала випуск усіх різновидів класичних спиртних напоїв Америки. Larceny – це самостійний різновид віскі, який почали виробляти у другій половині двадцятого сторіччя. На однойменному заводі у маленькому містечку штату Кентуккі розмістили 4 перегінні куби. Вони майже відразу почали давати близько 100 тисяч літрів алкоголю на рік.

  Рецептура Larceny була розроблена майстром-дистилятором Крейгом Бімом. Він працював на винокурні разом зі своїм батьком упродовж 30 років. Довгі роки пішли у чоловіка на те, щоб створити справді досконалий бурбон, яким би могла пишатися не лише його родина чи компанія, а й уся Америка. Результатом його праць якраз і став Ларсені. Процес випуску віскі починається зі змішування кукурудзяної, житньої, пшеничного сировини та джерельної води. При підвищених температурах сусло починає тинятися. Далі проходять ферментація та первинна дистиляція. Більше 6 років спирти проводять у закупорених бочках, що зберігаються у сирому підвалі заводу. Тільки після цього алкоголь можна розлити по пляшках, щоб кожен міг насолодитися його незрівнянним смаком.

  Одним із найпопулярніших блендів цієї марки є Larceny 92 Proof. Знаменитість напою принесла поєднання з іншим спиртним і всілякими добавками, що робить його чудовою основою для створення коктейлів. Продукція компанії двічі відзначалася золотими медалями на міжнародному конкурсі San Francisco World Spirits Competition. Це підтверджує відмінну якість бурбона. За версією журналу Spirit Journal марка займає 18 місце в топ компаній, що випускають міцне спиртне. Ви можете придбати Larceny у нашому магазині елітного алкоголю «Elitochka». Усі напої поставляються безпосередньо від виробників.

  Віскі Larceny

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом