0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Ром Legendario (Легендаріо)


  Фильтр

  Ром Legendario (Легендаріо)

  Основним інгредієнтом справжнього карибського рому вважається патока або очеретяний сік, який ще називають мелясом. Однією з найкращих марок цього виду спиртного, що виробляється на Кубі, є Legendario. Вперше напої під цим ім'ям було випущено заводом Fabrica de ron Bocoy у 1946 році. Варто зауважити, що гуральня існувала в цьому регіоні з кінця п'ятнадцятого століття, коли Нове світло тільки починали колонізувати. Компанія планувала працювати виключно для задоволення потреб місцевого ринку, тому до якості рому серйозних вимог не висувалося.

  Все змінилося в середині 70-х років 20-го століття, коли керівництво заводу прийняло рішення, що необхідно починати експортувати продукцію. Було закуплено нові перегінні куби збільшеного обсягу, а також приватизовано кілька плантацій цукрової тростини. Це забезпечило винокурню першокласною сировиною. Далі компанія запросила майстрів-дистиляторів із Європи, які допомогли розробити унікальні рецептури кількох різновидів рому Легендаріо. Дебют напоїв цієї марки на міжнародному ринку відбувся на початку 80-х років.

  Більшість спиртного, що випускається на Кубі, має жорсткий і яскраво виражений перцевий смак. Legendario кардинально відрізняється від стандартного карибського рому. Декілька етапів ферментації та фільтрації за допомогою деревного вугілля гарантують м'якість та ніжність спиртів. Напої проводять у дубових бочках з-під бурбону в середньому не менше ніж 7 років. Далі продукт розбавляється дистильованою водою та відстоюється протягом місяця. Це робиться для того, щоб зменшити бочкову міцність алкоголю. Бажаєте поповнити ряди шанувальників цього рома? Тоді нема чого зволікати. У магазині елітної спиртової продукції «Elitochka» Ви можете придбати продукцію марки Legendario найвищої якості.

  Ром Legendario (Легендаріо)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом