0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Leopold Gourmel (Леопольд Гурмель)


  Коньяк Leopold Gourmel (Леопольд Гурмель)

  У Франції зараз працює неймовірна безліч відомих коньячних будинків і далеко не всі з них мають багату і тривалу історію, яка бере свій початок у 17-18 століттях. Так, наприклад, компанію Leopold Gourmel відкрили лише 1972 року. Два відомі майстри-дистилятори Олів'є Блан та П'єр Вуазен вирішили об'єднати свої зусилля та засоби для спільного випуску спиртного. Перший капітал було витрачено на придбання виноградників сорту Фен Буа. Таку незвичайну назву коньячний будинок отримав на честь діда одного із засновників. Леопольд Гурмель жив у південній частині Франції. Він мав невеликий будинок з виноградником поруч із стайнею, на якій він працював. До речі емблемою марки був обраний кінь саме через професію чоловіка. Блан і Вуазен хотіли наголосити на енергійності та вишуканості свого коньяку.

  Варто сказати, що перші 20 років існування компанії нічим примітним не ознаменувалися. Відсутність виробничих потужностей, землі та досвіду не давала вийти підприємству на необхідний рівень випуску алкоголю. Через деякий час П'єр Вуазен відмовився від участі у бізнесі, тому Блан автоматично став одноосібним власником коньячного будинку. Чоловік вирішив кардинально змінити політику компанії. Він запросив професіоналів-купажистів, які допомогли сформувати йому рецептуру та технологію виробництва спиртного. Зусилля Блана дали чудові результати. До 2005 року підприємство мало вже 44 гектари виноградників, а продукцію Leopold Gourmel зараз завозять до 45 країн світу.

  Неперевершені смакові якості коньяку пояснюються тим, що для його створення використовується добірна винна сировина. Сам Олів'є Блан говорив, що чистий та якісний продукт може вийти лише з гарного вина. Такий підхід справді виявився успішним. Первинні спирти не розбавляються. Завдяки цьому вони надають напоям концентровану консистенцію. Коньяк піддається природному старінню у дубових бочках протягом 5-25 років. Керівництво компанії стверджує, що лише 15% винограду, що збирається, кладеться в основу алкоголю. Купити ексклюзивний коньяк Leopold Gourmel Ви можете у магазині елітної спиртової продукції «Elitochka» за найдоступнішими цінами.

  Коньяк Leopold Gourmel

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом