0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Лікер


  «Життя надто коротке, щоб пити погані напої».  
  І. Гете

  Крок за кроком лікерною стежкою

  Лікери – це окремий напрямок виробництва алкогольних напоїв. Ці напої містять цукор у великій кількості, а міцність становить 15-75%. Лікери виготовляються на різній сировині: дистиляти та екстракти рослин, цукор, ароматизуючі добавки, фруктові соки та фрукти, настоянки з запашних трав, ефірні олії, прянощі. Іноді цукор замінюється глюкозою чи медом. Може застосовуватись і палений цукор.
  Класифікація лікерів залежить від цукрового вмісту, міцності, виду сировини та методу виготовлення. Традиційний поділ лікерів – кремові, десертні та міцні. У відповідність до основних компонентів лікери ділять на такі: фруктові, трав'яні, пряні, гіркі, з медом, на основі віскі. Природно, що у складі лікерів обов'язкова присутність ректифікованого спирту та пом'якшеної води.
  Початок виробництва лікерів датований періодом Середніх віків. Тоді алхіміками, ченцями, лікарями не припинявся пошук життєвого еліксиру. Численні експерименти і послужили основою створення різноманітних лікерів. До речі, деяким із марок напоїв навіть присвоєно назви на ім'я релігійного ордену, який створив напій.

  "Еліточка" - інтернет-магазин елітного алкоголю представляє асортимент оригінальних напоїв. У нашому каталозі зібрані такі відомі марки:

  Amarula (Амарула) – кремовий лікер, виготовлений у ПАР. В основі лікеру – плоди слонячого дерева (марули). Ніжність вершкоподібної рідини з нудотно-солодким смаком припала до душі багатьом поціновувачам елітних напоїв.
  Baileys (Бейліс) – один із найпопулярніших «жіночих» напоїв. Поєднання какао-смаку та м'якості вершків просто тане в роті і дарує відчуття справжньої насолоди.
  Becherovka (Бехеровка) – лікер-настойка на запашних травах. У складі напою використано близько 30 видів трав. З самого початку появи напою він використовувався як лікарський засіб. Сьогодні неповторність цього смаку не припиняє користуватися популярністю.
  Kahlua (Калоа) - м'якість кави з неординарним смаком. Густота темного кольору та насиченість кавового смаку дозволяють створювати безліч популярних та чудових коктейлів. Калуа є першим з лікерів, якому вдалося вийти за межі післяобіднього напою та перетворитися на компонент для популярних коктейлів.
  Sheridans (Шеріданс) – елітний лікер, який не сплутаєш з жодним іншим. Його можна назвати найкреативнішою продукцією. У чорно-білій пляшці прихований смак ванільного шоколадно-кавового лікеру. Оригінальна пляшка складається з двох порожнин, що не сполучаються, а при наливанні лікер не буде перемішуватися. Солодко-кавовий смак є прямим родичем улюбленого Бейліса.
  Магазин //elitochka.com.ua – це асортимент елітного алкоголю, якість якого підтверджена відповідними сертифікатами, оригінальність перевіряється за маркуванням на пляшці, а ціна приємно здивує кожного поціновувача якісних напоїв.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом