0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Віскі Loch Lomond (Лоч Ломонд)


  Loch Lomond (Лоч Ломонд)

  Loch Lomond - Невелика дистилерія, розташована в шотландському регіоні Highland, місті Олександрія. Неподалік знаходиться озеро Loch Lomond, яке дало назву і підприємству, і власне бренду. Перша згадка про гуральню датується початком 19 століття. Відродження виробництва розпочалося у 80-х роках минулого століття після того, як нові власники провели модернізацію обладнання: зокрема встановили 2 оновлені куби для перегонки солоду. Завдяки унікальній конструкції вони можуть виробляти спирти міцністю 90%, а також акцентувати різні смакові нюанси, що практично недоступно на звичайних установках.

  До останнього часу це був єдиний завод у Шотландії, який виробляє як зерновий, так і солодовий віскі.

  Після проведеного на початку 20-х ребрендингу асортименту Лоч Ломонд представлений:

  - односолодовими віскі міцністю 40-46%, у тому числі 12-ї, 14-ї, 18-ї, 21-ї та 30-річної витримки;

  - однозерновий шотландський віскі;

  - Преміальні купажовані скотчі.

  Віскі Loch Lomond неодноразово отримували золоті та платинові медалі, а також потрапляли до категорії найкращих у своєму класі на престижних міжнародних конкурсах.

  Ціна основних випусків Loch Lomond не надто висока, але й сказати, що цей віскі коштує дешево, теж не можна. Купити Лоч Ломонд стоїть у випадку, якщо організовується досить важливий захід або ви хочете здивувати та порадувати гостей, у тому числі досить досвідчених любителів скотчу. Щоб придбати оригінальний віскі Loch Lomond, достатньо зробити онлайн-замовлення на сайті нашого магазину Elitochka і ми оперативно доставимо покупку у Києві чи іншому місті України!

  whisky loch lomond

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом