0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  London Hill (Лондон Хілл)


  Джин London Hill (Лондон Хілл)

  Англійці звикли шанувати традиції, ставлячись до них як до частини свого життя. Джин також є частиною цього світогляду, і до цього напою у жителів королівства особливе ставлення. Напевно, тому в Британії є так багато добрих марок цього алкоголю.


  Джин Лондон Хілл з'явився 1785 року. Виробники напою постаралися створити якісний смачний напій із британським характером. Саме ці якості і дозволили напою залишатися багато десятиліть популярним серед шанувальників ялівцевої горілки. І сьогодні, як і більше двох століть тому, у магазинах Англії та Європи можна купити джин Лондон Хілл у високій прямокутній пляшці з елегантною етикеткою. До речі, назва напою перекладається як «лондонські пагорби», і цим виробники бажали підкреслити своє трепетне ставлення до улюбленого міста. /image/data/london-hill-logo.jpg" style="width: 500px; height: 234px;" />
  І щоб джин London Hill повністю відповідав такій високій честі і була розроблена для його виробництва спеціальна технологія виробництва. Суть її полягала в тому, що напій проходив подвійне очищення. Тим самим напій набував особливого м'якого і насиченого смаку, з розкішним букетом аромату. І таке багатство відтінків досягається завдяки унікальній рецептурі напою. До його складу входять лише природні компоненти, що доповнюють традиційну основу всіх джинів – ялівець. Саме ці інгредієнти – трави, коріння та спеції, і становлять відмінну особливість напою. У нього входять – цедра апельсина та лимона, коріння фіалки та дягиля, коріандр, касія та ще кілька компонентів, які тримаються в таємниці.
  Якщо Ви ще не знайомі з цим напоєм, то звертайтесь до нас. Магазин елітного алкоголю «Елітошка» пропонує купити джин London Hill за найкращою ціною. Вам, безперечно, сподобається цей джин, зроблений у найкращих британських традиціях.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом