0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Lord Kingsley (Лорд Кінгслі)


  Віскі Lord Kingsley (Лорд Кінгслі)

  Приблизно дев'ять із десяти пляшок віскі, проданих у всьому світі, складає купаж односолодових та зернових спиртів. До цієї кількості також входить віскі Lord Kingsley. Класичний купажований віскі народжений у Шотландії та є гордістю країни. Незважаючи на невелику вартість продукту, його смакові якості повністю задовольняють вимоги гурманів. Якісні інгредієнти, що входять до складу напою, містять у собі життєву силу землі, де вони були вирощені та любов, з якою майстри перетворили їх на предмет гордості традицій віскікуріння. Напій відомий не тільки у себе на батьківщині, купити віскі Lord Kingsley можна і в інших країнах.

  Віскі Лорд Кінгслі – чудовий взірець творчості шотландських віскікурів. Виробництво змішаних віскі – непроста навичка, яка потребує багаторічного досвіду, знання про спирти, а також розвиненого почуття смаку. Трирічна витримка спиртів у дубових бочках та особливий процес дистиляції дозволяють створити напій із приємним ароматом, у якому чітко відчуваються відтінки фруктів, карамелі, торфу та диму.

  Напій входить до списку найпопулярніших марок віскі в Європі. Головна мета, яку поставили перед собою виробники віскі, – це дати можливість людям з різним рівнем доходу вживати якісний віскі. Тому, незважаючи на найсуворіший відбір якісної сировини, вартість напою залишається демократичною. Такий підхід до роботи, дозволив розширити реалізацію продукції компанії, на сьогоднішній день купити віскі Lord Kingsley віддають перевагу власникам барів та ресторанів, також цей напій часто входить до складу коктейлів.

  Віскі має м'який округлий смак, у ньому чітко відчуваються тони сухофруктів, карамелі та спецій. Тривалий теплий післясмак дозволяє насолодитися м'якими спогадами про напій. На сайті Ви можете купити віскі Лорд Кінгслі.

  whisky lord kingslay

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом