0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Louis Royer (Луї Руайє)


  Фильтр

  Коньяк Louis Royer (Луї Руайє)

  У 1853 році Луї Руайє вирішив відкрити власну справу, щоб покінчити з фінансовими проблемами його сім'ї. На той час у Франції коньячні будинки тільки-но починали з'являтися, тому чоловік дуже вдало вибрав сферу, в якій планував працювати. Потрібно сказати, що засобами він не мав. Для виготовлення першої партії алкоголю він використав виноград, зібраний із прилеглої до його будинку території. Перегонку спиртів довелося виконати на орендованих кубах. Виручки від продажу коньяку вистачило на закупівлю обладнання та початку повномасштабного виробництва.

  Неухильне дотримання класичних технологій та рецептур зробило продукцію Louis Royer надзвичайно популярною. За кілька років засновник гуральня був удостоєний звання «майстер льоху» за випуск першокласних і добре витриманих коньяків. Коли справи у підприємства пішли добре, Луї Руайє почав експериментувати із сортами винограду. Він зрозумів, що секрет вишуканого алкоголю криється в добре складеному купажі, тому почав залучати вже відомих на той момент майстрів-дистиляторів. Зрештою, асортимент продукції компанії був значно розширений, що дозволило вийти марці на міжнародний ринок.

  Початкова фортеця коньяків Louis Royer сягає 50-55%. Як для коньяку це забагато, тому перед розливом по пляшках спиртне проходить додаткову фільтрацію та розбавляється. Смакові якості від цього не страждають. Сировина для виготовлення напоїв цієї французької марки поставляється із регіонів Бон Буа, Гранд Шампань та Фен Буа. Завод має великі площі з виноградниками, але щороку закуповує величезні партії фруктів і ягід, щоб купажувати. Логотипом бренду було обрано бджола. Це сталося невипадково. Луї Руайє був переконаний, що тільки працею можна досягти успіху. Немає кращого трудівника, ніж бджола. Магазин елітного алкоголю «Elitochka» пропонує коньяки Louis Royer за найдоступнішими цінами безпосередньо від виробника.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом