0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  MacArturs (МакАртур)


  Віскі MacArturs (МакАртур)

  Колись віскі MacArthur вважався, чи не магічним напоєм. Шотландці приписували цьому скотчу особливу силу. Вони думали, що цей віскі може надавати силу та відвагу у бою. Його пили перед початком битви, щоб безстрашний дух вражав ворогів. Недарма воїни славної Шотландії відомі по всьому світу своїми перемогами та безстрашністю. Віскі MacArturs любили і звичайні жителі сіл, і почесні лорди. І сьогодні він незмінно популярний серед мешканців Британського королівства. Цей напій має ім'я найстарішого шотландського клану МакАртуров, який славився мужністю та перемогами на полі бою. З його воїнами безстрашно вирушали на битву королі, адже ніхто не міг здолати цей давній рід. Але цьому напою приписували не тільки силу дарувати відвагу, а й лікувальні властивості. Вважалося, якщо купити віскі Мак Артур, то пройдуть дрібні нездужання, і зміцниться імунітет.

  Вперше напій з'явився в Шотландії в 1877 році, і при його створенні було використано старовинні рецепти стародавнього клану МакАртуров. Можливо, від цього напій і отримав особливий сильний смак ірису та ванілі, з тонким солодкуватим ароматом ячмінного солоду.

  І хоча зараз віскі не треба пити перед битвою, але він вартий того, щоб його скуштували. Рекомендуємо купити віскі MacArthur у нашому магазині елітного алкоголю «Еlitochka». Цей благородний, з мужнім характером скотч, безсумнівно, заслуговує на Вашу увагу.

  Віскі MacArturs

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом