0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Major Gunns (Майор Ганс)


  Віскі Major Gunns (Майор Ганс)

  Віскі Major Gunns має репутацію якісного шотландського напою з гармонійним, м'яким смаком, у якому яскраво розкриваються відтінки фруктів, трав та солоду. До складу віскі Майор Ганс увійшло щонайменше 40 спиртів, створених у мальовничих куточках Шотландії. Напій виробляють традиційним, для шотландського віскікуріння способом: спирти повільно дистилюють у два етапи, а потім витримують в обпалених зсередини дубових бочках. Усі етапи проходять під контролем майстрів-дистилерів. На сайті Ви можете купити віскі Major Gunns із доставкою.

  Напій виготовляє компанія Broxburn Bottlers. Її заснували 1981 року в Единбурзі. Основна діяльність пов'язана з випуском та продажем шотландського віскі. Також компанія є членом Шотландського науково-дослідного інституту віскі. Майстри, які працюють у Broxburn Bottlers, мають багаторічний досвід виробництва віскі і передають його наступним поколінням. Так, керівництво компанії регулярно навчає молоді кадри, щоб надалі застосовували набуті знання у виробництві віскі Майор Ганс.

  Broxburn Bottlers входить до складу дочірніх підприємств гіганта алкогольної продукції Ian Macleod Distillers Ltd. Історія компанії почалася в 1936 році, її заснував Леонард Рассел у Шотландії для дистрибуції якісного віскі. На сьогоднішній день головне завдання компанії – надати клієнтам найкращу і за доступною ціною алкогольну продукцію. Справами компанії займається представник сім'ї Рассел у третьому поколінні, відданість справі сприяє розширенню асортименту алкогольних напоїв. Підприємство регулярно набуває популярних брендів лікеро-горілчаних виробів, серед яких і віскі Major Gunns. На сайті можна замовити віскі онлайн Майор Ганс з доставкою.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом