0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Mandarine Napoleon (Мандарин Наполеон)


  Лікер Mandarine Napoleon (Мандарин Наполеон)

  Своєю появою лікер Mandarine Napoleon, як можна було здогадатися, зобов'язаний французькому імператору Бонапарту. Цей чудовий напій втілив у собі неприборканий дух Сицилії та вишуканість Франції. Рецепт лікеру створили соратником Наполеона Антуаном-Франсуа де Фуркруа. Той був талановитим хіміком і не менш вмілим політиком, за що й отримав з рук імператора графський титул та інші почесті. Але, злі мови казали, що всі ці блага де Фуркруа дісталися завдяки лікеру, створеному ним. У цьому, можливо, є певна частка правди. Адже, Антуан-Франсуа де Фуркруа створив напій із двох найулюбленіших компонентів Бонапарта – коньяку та мандаринів. Імператору припав до смаку новий напій, і він частенько сидів біля каміна вечорами з келихом лікеру мандаринового. Але, після заходу сонця зірки Наполеона, інтерес до напою також згас. На щастя, спадкоємці Антуана-Франсуа де Фуркру зберегли рецепт напою. І в 1892 році виробництво лікеру було відновлено, і продовжується і досі.

  Сьогодні лікер Мандарин Наполеон продовжують готувати за тим самим рецептом, що й у 19 столітті. Не змінилася й технологія його приготування. Мандаринова цедра заливається спиртом, настоюється, після чого напій піддають очищенню. Для того, щоб надати лікеру насиченості смаку, його кілька років витримують у бочках. Завершує процедуру створення напою додавання до нього коньячних спиртів, прянощів та трав. Загалом до складу лікеру входить близько 27 компонентів. Такий тривалий процес приготування напою природно позначається на його чудовому смаку, за що він і придбав шанувальників на п'яти континентах. Адже сьогодні лікер Мандарин Наполеон можна купити в більш ніж 120 країнах світу.

  Лікер Mandarine Napoleon готують з мандаринової цедри та найвитриманіших найкращих коньячних спиртів, народжених у провінції Коньяк. Цікаво, що мандарини, які використовуються у напої, повинні бути привезені лише з Сицилії або з півдня Іспанії. Вважається, що плоди, вирощені в цих регіонах, мають найбільш насичений і виразний смак, а їх свіжий і глибокий аромат набуде напою неповторного характеру. Ви можете придбати лікер Mandarine Napoleon у нашому магазині елітної спиртової продукції «Еlitochka» за доступною ціною. Соковитий мандариновий смак напою у поєднанні з витриманим коньяком буде чудовою прикрасою будь-якого свята.

  Лікер Mandarine Napoleon (Мандарин Наполеон)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом