0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Metaxa (Метакса)


  Бренді Metaxa (Метакса)

  Кожен ковток цього напою, немов частинка сонячної Еллади, з її сивими міфами, античними статуями та ласкавим блакитним морем. Метакса – бренді, що втілив у себе дух Греції, її прекрасну природу та легенди. У цьому напої поєдналися у повній гармонії свіжість найкращих фруктів, аромат трав та міцність вина. Можна сказати, що бренді Metaxa має неповторний характер, що дозволило йому завоювати прихильність шанувальників міцних напоїв по всьому світу. Створений в 1888 Спіросом Метаксасом, напій став справжньою візитною карткою Греції. Так, що побувати в цій країні і не купити бренді Метакса, просто неможливо і неприпустимо.
  Все в цьому бренді дихає Грецією. Навіть шлях, який проходить напій, перед тим, як з'явитися як прикраса нашого столу, дуже схожий на гарний грецький танець. Так все в ньому все гармонійно та природно. Спочатку, вино, зроблене із родзинок найкращих сортів винограду, дистилюють. Потім, отриманий спирт наполягають кілька років у дубових бочках, і на завершення таїнства народження напою, до нього додають молоде мускатне вино та ароматні грецькі трави. Після всього новонароджений бренді залишають дозрівати ще на кілька років. Наприклад, найвідоміший бренді – Метакса 5 зірок, має витримку у п'ять років. Ось такий довгий шлях проходить напій, щоб потім своїм прекрасним смаком і соковитим ароматом радувати нас. І, звичайно ж, цілком природно, що цей визнаний і популярний бренд найчастіше піддається підробкам.

  Metaxa

  Купуючи цей напій, Ви не повинні сумніватися в його якості. Ось чому краще купити бренді Metaxa у магазині елітної спиртової продукції «Elitochka. Ми пропонуємо якісний бренді за найвигіднішою ціною від перевірених закордонних постачальників.  Відчуйте і Ви в кожному ковтку бренді Metaxa – неповторна чарівність Еллади!

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом