0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Коньяк Meukow (Меуков)


  Коньяк Meukow (Меуков)

  Одним з відомих російських коньячних будинків є «Meukow». Заснували його ще 1862 року брати Меукови, а ініціатором створення компанії був імператор Олександр II. Монарх неодноразово бував у Європі та у Франції зокрема, тому мріяв про власну марку коньяків, якою міг би пишатися не лише він сам, а й уся Росія. З перших днів заснування підприємства воно випускало алкоголь, розрахований на високопосадовців, дворян та чиновників. Через 8 років продукція бренду почала поставлятися до країн Скандинавії. Саме з цими державами було встановлено найбільш міцні торговельні відносини.

  Перша Світова війна та революція відбилися і на Meukow. Компанію та все майно відібрали у законних власників, передавши їх у користування сім'ї Шеферд. Вже з 20-х років попереднього століття про коньяки цієї марки дізналися майже в усьому світі. Найбільшими імпортерами стали Англійська Палата лордів та Білий дім у Сполучених Штатах Америки. Такого визнання раніше не отримував жоден бренд Росії. 1979 року завод купив Майкл Кост, після чого компанія переїхала до Франції. Регіон Коньяк якнайкраще підходив для розташування винокурні такого профілю.

  Відмінною особливістю коньяків Meukow вважається об'ємність та повнота смаку. Досягається це змішуванням сировини із шести субрегіонів Франції, яка здійснюється ще на початковому етапі виробництва алкоголю. Перевага надається винограду сорту Юні Блан. Далі виконується дистиляція спиртів та ферментація продукту. Найкрасивіший колір напої набувають у процесі відстоювання та витримки. Зрілі коньяки Меуков неодноразово перемагали на міжнародних конкурсах рівня International Wine&Spirit Competition. У середньому вік спиртного не менше 6 років. Купуючи Meukow у нашому інтернет-магазині елітного алкоголю, Ви можете не перейматися підробками. На кожній пляшці коньяку є унікальний код, що підтверджує те, що вона надійшла безпосередньо від виробника.

  Коньяк Meukow

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом