0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Mezcal Del Maguey (Мескаль Дель Маквей)


  Мескаль Mezcal Del Maguey (Мескаль Дель Маквей)

  Мало кому відомо, що текіла є лише різновидом іншого мексиканського міцно-алкогольного напою. Йдеться про мескал. Його виготовляють із неферментованого сиропу обсмаженої блакитної агави, яку на кілька днів залишають на розпеченому камені, щоб сонце гарненько висушило сировину. Після цього отриманий продукт вичавлюється та піддається фільтрації, а також дистиляції. Фортеця напою на виході становить від 40 до 50%. Різниця між Mezcal та текілою полягає у складі інгредієнтів, а рецептура фактично ідентична.

  Одним із найвідоміших виробників мескалю у світі є компанія Del Maguey. За мірками шотландських винокурень вона зовсім молода, оскільки Рон Купер заснував її лише 1995 року. Тим часом сьогодні продукція мексиканської марки поставляється більш ніж у 60 країн світу, що свідчить про успіх заводу. Такого стрімкого розвитку підприємству вдалося досягти завдяки грамотній маркетинговій стратегії. Керівництво компанії відразу заявило, що якість та смак спиртного не залежать від зовнішнього вигляду пляшок, у які його розливають. У зв'язку з цим Mezcal Del Maguey пропонується у звичайній тарі із зеленого скла з мінімалістичною етикеткою. На презентабельності напою такий підхід ніяк не дався взнаки.

  Мескалі Дель Маквей уже неодноразово вигравали медалі та нагороди міжнародних конкурсів та виставок. Продукції бренду навіть вдалося потіснити знамениті віскі і шотландські скотчі в рейтингу алкогольних напоїв, що найбільш купуються. Багато в чому це пояснюється оптимальним співвідношенням ціни та якості спиртного. Мескаль просто чудовий із сіллю та лаймом, тому більшість людей вживають його як класичну текілу. Редактори журналу "Wall Street Journal" відгукувалися про ці напої, як про «досконалі та незрівнянні». Долучайтеся і Ви до любителів оригінального мексиканського алкоголю. Магазин елітної спиртової продукції «Elitochka» пропонує на вибір безліч мескалей марки Del Maguey.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом