0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Mezcal Lajita (Мескаль Лахіта)


  МескальMezcal Lajita(Мескаль Лахіта)

  Мескаль < /strong>Mezcal Lajita – один із найпопулярніших марок алкоголю, що випускають у Мексиці. Напій випускає одна з найкращих мексиканських дистилерій Licores Veracruz, яка зараз знаходиться у Кордові. Мескаль Лахіта виробляють відповідно до стандартів якості мескалю, також напій відзначили нагородами на конкурсах International Wine & Spirit Competition та International Spirits Challenge. Напій має відмінні вишукані смакові характеристики. На сайті Ви можете купити мескальMezcal Lajitaз доставкою.

  Незважаючи на те, що мескаль і текілу нерідко плутають між собою, відмінності присутні у смакових характеристиках (аромат і смак мескалю більш виражені, ніж у текіли), а також у рецептурі. Головна відмінність стосується інгредієнтів. Якщо у виробництві текіли використовують лише плоди блакитної агави, то для виготовлення мескаля потрібно чотири різні культури (у тому числі диких). Вага деяких плодів сягає 80 кілограмів. Серцевину агави запікають протягом трьох діб у кам'яних печах, викладених у земляних ямах, що надає готовому напою димних нот. Потім плоди подрібнюють і варять у чані до утворення клейкої маси. Сировину зброджують і піддають подвійній перегонці. У виробництві мескаля можна використовувати цукор, чого не можна робити у виготовленні текіли. Спирти можуть витримувати в дубових бочках. І головне, чим відрізняються два напої - у пляшки, куди розливають мескальMezcal Lajita, також кладуть черв'ячка. Мексиканці його ще іноді лагідно називають «Хуаніто». Ці гусениці паразитують на листі та в плодах агави. У пляшки кладуть комах, вирощених у необроблених пестицидами рослинах. Також, перед тим як опинитися в мескалі, гусениці протягом року перебувають у спиртах. Гусениця не має ні корисних, ні шкідливих властивостей, тому її можна, як проковтнути, так і викинути. Традиційно мескаль Лахіта подають кімнатну температуру в невеликих чарках. Також можна пити, як і текілу – закушуючи сіллю та шматочком лайма. Остання відмінність, яка розділяє мескаль та текілу, стосується територіального поділу. Мескаль виробляють у всіх штатах Мексики, текілу можуть випускати лише в одному регіоні – Халіско.

  Компанія Licores Veracruz існує з кінця ХІХ століття. 84-річний Раймон Гутьєррес та 16-річний Хосе Вільянуева інвестували по 60 тисяч мексиканських песо і в місті Орісаба збудували дистилерію. Одружившись, Хосе Вільянуева викупив у партнера його половину і почав розширювати виробництво. У 1951 році Хосе Вільянуева та його дружина Селія Вільянуева Барраган переносять виробництво до Кордови. Асортимент продукції компанії включає: мескаль Лахіта, текіла Dos Coronas, ром Mocambo, горілка Sin Rival, лікер Cafka, вино La Lupe та інші відомі бренди. На сайті Ви можете замовити онлайн мескаль Лахіта з доставкою.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом