0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Midleton ( Мідлтон)


  Віскі Midleton ( Мідлтон)

  На сьогоднішній день компанія, що виготовляє віскі Midleton, знаходиться у складі асоціації Irish Distillers Group, є великим та важливим центром з виготовлення ірландського віскі. Такого результату вдалося досягти завдяки двовіковій історії непростої роботи. Першу будівлю віскікурні звели ще 1796 року в місті Мідлтон, за 20 кілометрів від Корка, на півдні Ірландії. Спочатку там була фабрика виготовлення сукна, після того, як вона перейшла у володіння лорда Мідлтона, там організували виробництво віскі. У 1825 році віскікурню купують брати Мерфі, а компанію перейменовують у James Murphy and Co. Через п'ять років виробництво спиртів досягло понад 1 мільйон літрів на рік, і купити віскі Midleton стало можливим не тільки на території Ірландії, але також за межами країни.

  Успіху популярності віскі Мідлтон сприяв світовий попит на алкогольні напої ірландського походження, які відрізняються відсутністю торф'яних ноток, а також приємним м'яким смаком. У 1867 до дистилерії приєднують інші віскікурні, і під керівництвом Джеймса Мерфі компанію перейменовують Cork Distillers. На початку ХХ століття, коли на території США ухвалили сухий закон, Шотландія почала виробляти рентабельні купажовані сорти віскі, а Ірландія, здобувши політичну та територіальну незалежність, сплатила її ембарго на експорт, віскі-промисловість країни почала вимирати, і в Корку залишилася лише одна працююча дистилерія Midleton.

  Щоб упоратися зі складними економічними умовами, у 1941 році керівництво компанії прийняло рішення виробляти горілку та джин. Колишнє становище ірландського віскі-виробництва вдалося відновити лише в 1966 році, для цього три лідери віскікуріння - Cork Distillers, John Jameson and Son та John Power and Son об'єдналися в корпорацію Irish Distillers Group. У 1973 році неподалік старої будівлі заводу Мідлтон почалося будівництво нової дистилерії, яке завершили через два роки.

  Починаючи з 1988 року, компанія належить французькому гіганту алкогольної продукції Pernod Ricard. Але ні зміна власників, ні складні економічні умови не вплинули на відмінну якість віскі Мідлтон. Ось понад 200 років рецепти виробництва залишаються незмінними. Золотий ячмінь вирощують на полях, на північ від Корка, звідки його поставляють прямо на завод. Воду, яка має чистоту та чудові смакові якості, беруть із річки Дангорні. Спирти проходять потрійну дистиляцію, що дозволяє досягти м'якості та ніжності у смаку. А за дубовими бочками з-під американського бурбона, де дозріває ароматний віскі Midleton, доглядає досвідчений бондар компанії. Починаючи з 1984 року, віскі розливають щорічно, невеликими партіями, на кожній з них майстер-дистилер ставить свій підпис. На сьогоднішній день віскі бренду має репутацію якісного елегантного напою та продається у всіх країнах світу. На сайті Ви можете замовити віскі Мідлтон онлайн з доставкою.

  whisky midleton

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом