0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Ром Mocambo (Мокамбо)


  Фильтр

  Ром Mocambo(Мокамбо)

  Міцний мексиканський ром Mocambo відомий не лише відмінними смаковими характеристиками, але й незвичайним дизайном пляшок, у які розливається напій. Ром Мокамбо випускає одну з найкращих мексиканських дистилерій Licores Veracruz, яка зараз знаходиться в Кордові. Окрім рому, компанія випускає мескаль Lajita, текілу Dos Coronas, горілку Sin Rival, лікер Cafka, вино La Lupe та інші якісні напої. Ром Мокамбо включає лінійку напоїв різної витримки: Blanco, Anejo, 10-, 15- і 20-ти років. Також у лінійці є обмежена партія рому в пляшках, що мають форму пістолета. Цю лімітовану серію виробник випустив як символ перемоги Мексики за незалежність у 1821 році. Висока якість, елегантний смак та незвичайне оформлення продукції привертає до себе увагу гурманів та шанувальників якісного алкоголю. На сайті Ви можете замовити онлайн ромMocamboз доставкою.

  Компанія Licores Veracruz існує з кінця ХІХ століття. 84-річний Раймон Гутьєррес та 16-річний Хосе Вільянуева інвестували по 60 тисяч мексиканських песо і в місті Орісаба побудували завод із виробництва спиртів. Одружившись, Хосе Вільянуева викупив у партнера його частку і в 1951 він зі своєю дружиною Селією Вільянуева Барраган переносять виробництво з Орісаба в Кордову. Тоді ж збільшили асортимент продукції та модернізували обладнання, яке дозволило виробляти більший обсяг спиртів.

  Для багатьох любителів якісного міцного алкоголю ром Мокамбовиявиться приємним відкриттям. По-перше, Мексика завжди асоціювалася з виробництвом виключно текіли та мескалю, а ром Mocambo має мексиканське походження. По-друге, якість і відмінний смак напою надасть гідну конкуренцію титулованим напоям зі світовим ім'ям. Сировина дозріває у Веракрусі, звідти її привозять на виробництво. Напій витримують у дубових бочках за методом Солера. Незважаючи на те, що подібний підхід не дуже широко використовується у виробництві рому, результат заслуговує на найвищі похвали. Напій прекрасний не тільки у складі коктейлів, його багато насичений смак розкриється багатогранними нотами в чистому вигляді. Дегустувати напій слід удумливо і не поспішаючи. На сайті Elitochka Ви можете купити ром Мокамбо з доставкою.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом