0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Monkey 47 Gin 0,5L (Манки 47 Джин 0,5л)


  Джин Monkey47Gin0,5L< /strong> (Манки 47 Джин 0,5л)

  Преміальний джин Monkey 47 Gin0,5L не просто так носить титул кращого напою у своєму класі, присуджений професійними дегустаторами на Wine & Spirits Competition у Лондоні. Створений за класичною англійською технологією, Манки 47 Джин 0,5лмістить екологічно чисті інгредієнти, якими багата Німеччина, а також ексклюзивні прянощі та спеції, що імпортують з екзотичної Індії. Назва напою говорить сама за себе: 47 різних компонентів у складі, і міцність у 47%, яка практично не відчувається у м'якому благородному смаку джину. На сайті Ви можете замовити онлайн Манки 47 Джин 0,5л з доставкоюі особисто оцінити чудові органолептичні якості алкоголю.

  Напій виготовляють на заводі Black Forrest, заснованому нащадком німецьких виноробів Олександром Штейном та дистилером Крістофером Коллером. Натхненням для їхньої роботи стала незвичайна історія про якогось британського офіцера ВВС Монтгомері Коллінзе у відставці, який у Шварцвальді відкрив гостьовий будинок «Дика мавпа», і розпочав експерименти з дистиляцією спиртів. Шварцвальд завжди славився відмінним бренді, але Коллінз пішов далі. Маючи знання про те, як поводяться спеції, і якими нотами здатні наситити прянощі дистилят, майстер створив Манки 47 Джин 0,5л, який надалі став візитівкою гостьового будинку. Напій існував до 1970-х років, до смерті Монтгомері Коллінза.

  Олександру Штейну та Крістоферу Коллеру вдалося відтворити забуту рецептуру. Для цього їм знадобилося кілька років експериментів. Проте справді реального успіху їм вдалося досягти, керуючись у роботі принципами, швидше за парфумерів, ніж виноробів. Так, етап за етапом, слідуючи за своїм внутрішнім чуттям прекрасного, вони втілили в реальність сміливий задум, і вже в 2011 році джинMonkey 47 Gin 0,5L на World Spirits Award завоював золоту медаль На сайті Elitochka Ви можете купити джин Monkey 47 Gin 0,5L.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом