0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Текіла Montezuma (Монтесума)


  Текіла Montezuma (Монтесума)

  Цивілізація племені ацтеків дала світу чимало найцікавіших знань у галузі архітектури, агрономії, медицини, історії. Ацтеки були не тільки мудрими вченими та вправними воїнами. Вони також були неперевершеними винахідниками різних механізмів. Але особливу славу їм принесло винахід мескалю, напою відомого як різновид текіли. Виробляти текілу стали за правління імператора Монтесуми ІІ, який славився своїми реформами та військовими перемогами. Його ім'я і дало назву одному з найвідоміших брендів серед міцних алкогольних напоїв – текіла Монтесума.

  Напій має одну особливість. У процесі виготовлення не застосовують дубові бочки, але це ніяк не впливає на його якість. Текілу Монтесума варто купити за її надзвичайно багатий смак та аромат, у якому повною досконалістю поєднуються нотки соковитих тропічних фруктів, трав та блакитної агави. Але, напій ще відрізняється підступністю. Не задарма текілу називають напоєм справжніх безстрашних мачо. Адже напій досить міцний - 40 градусів і має особливу п'янку силу, здатну звалити міцного чоловіка. «Монтесума» можна пити традиційним способом – з лаймом та сіллю, а також змішувати у коктейлі.

  Цей напій любимо у США, Мексиці, країнах Європи. Наприклад, в Америці текіла входить до трійки лідерів із продажу. І хоч напій уже набув широкої популярності у світі, але український покупець тільки починає знайомитися з ним. У нашому магазині елітної алкогольної продукції «Elitochka» Ви зможете купити текілу Montezuma. Ціна напою цілком доступна, а якість текіли принесе Вам безліч приємних моментів. Текіла Montezuma – напій із давньою історією.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом